Dvanáctiletá Zuzka zmizela cestou do školy. Potkal ji stejný osud jako Míšu?

Po dvanáctileté Míše policie pátrá už déle než měsíc. Nyní zmizela i stejně stará Zuzka z Vysočiny. Mohou mít zmizení obou dívek nějakou spojitost? | foto: koláž Expres.cz

Již několik týdnů policisté pátrají po zmizelé Míše Muzikářové z Ústí nad Labem. Pátrání po dvanáctileté holčičce je prozatím bohužel bezvýsledné. Na Vysočině se dnes za podobně záhadných okolností ztratila stejně stará holčička Zuzka Petrášová. Mohou mít případy nějakou spojitost?

Dvanáctiletou Míšu Muzikářovou z Ústí nad Labem zná z titulních stránek novin za posledních pár týdnů celé Česko. Dívenka za neznámých okolností zmizela mezi 11. a 12. lednem a od té doby po ní bezvýsledně pátrají policisté i dobrovolníci. Na Vysočině dnes zmizela Míšina vrstevnice.Policisté z Vysočiny vyhlásili pátrání po dvanáctileté Zuzce Petrášové. Ta ráno odešla do školy, kam ovšem již nedorazila. Stejně jako v případě Míši nikdo netuší, kam a proč mohla Zuzka zmizet. Zuzčina rodina se proto obrací s žádostí o pomoc po ztracené dívce i na veřejnost.

Zuzka je 155 až 160 centimetrů vysoká, má středně dlouhé blond vlasy, hnědé oči a hubenou postavu. V době, kdy zmizela, na sobě měla hnědou bundu s umělou kožešinou na kapuci, černé legíny a boty na podpatku. Na zádech měla modrý batoh s učením.

Policie žádá každého, kdo by Zuzku viděl, aby tuto skutečnost nahlásil na linku 158. To samé již přes měsíc platí i pro Míšu. Mohla mít dvě záhadná zmizení stejně starých holčiček z dvou různých koutů Česka nějakou spojitost, nebo se jedná o pouhou nešťastnou náhodu?Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:30 16. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  19
 • Cože
  15
 • Trapas
  11
 • Haha
  8
 • Super
  7
 • Sladký
  6


Komentáře