Jak to vypadá s bývalou miss Jandovou, která je zavřená na psychiatrii? A co ji tam dohnalo?

Jandová - Telebrity | foto: Barbora Koukalová, Expres.cz

Kolem náhlého převozu Zuzany Jandové (29) do pražské psychiatrické léčebny je stále mnoho nejasností. Zatímco jedni tvrdí, že si měla modelka sáhnout na život, další zase mluví o problému s drogami nebo dokonce o kolapsu, který způsobil neúspěch. Jak to s Miss ČR 2008 aktuálně vypadá?

Včera v odpoledních hodinách se objevila zpráva o tom, že jedna z nejkrásnějších missek Zuzana Jandová skončila v psychiatrické léčebně v Bohnicích. Jako důvod se nejčastěji uváděl pokus o sebevraždu, o kterém si ve velkém špitají její přátelé. Není to však jediná verze.Co stojí za problémy Miss Jandové?

Modelka měla totiž podle jiných spekulací problémy s drogami a právě ty ji měly údajně dohnat až za bránu Bohnic.

Jako poslední možnost a zřejmě i ta nejpravděpodobnější, se uvádí kolaps z vlastního neúspěchu. Jandová si prý nemohla odpustit, že v práci neodvádí dokonalé výsledky a není ani ukázkovou partnerkou. Všechny její vztahy totiž vyhořely a ona byla několik měsíců sama.

Odtržení od reality

Modelka se situaci snažila řešit, začala se více věnovat sobě a propadla duchovnu.

„Vedla mě k tomu taková nějaká nespokojenost se svým vlastním životem a s tím, co se mi v něm děje. Pořád jsem si říkala kde je chyba? Často jsem obviňovala druhé a trvalo mi to dlouho, než jsem zjistila, že za to nikdo jiný nemůže. Že si za to můžu já sama. A když jsem zjistila, že za to všechno si můžu sama, šla jsem do svého nitra a začala měnit v sobě zaryté špatné vzorce,“ řekla před pár dny pro Revue iDNES.

Křišťálová Lupa 2016

„Určitě mě překvapilo, kolik mám sama v sobě lásky k sobě. Nikdy jsem se neměla ráda, takže když jsem na sobě začala pracovat, tak jsem zjistila, že mi celou dobu chyběla sebeláska, seberespekt a sebeúcta. Tohle pro mě byla asi ta nejvíc šokující informace, na které jsem začala pracovat,“ dodala jedním dechem.

Situaci ale zřejmě začala řešit pozdě.

Aktuálně o jejím stavu neví nic ani ti nejbližší. Nezbývá tak než jen doufat, že se modelka dá brzy do pořádku. O celé věci vás budeme nadále informovat.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:20 24. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  40
 • Tvl
  29
 • Super
  27
 • Sladký
  27
 • Haha
  24
 • Cože
  24


Komentáře