Belohorcová o návratu do Česka: Děti rozhodly za nás!

Moderátorka Zuzana Belohorcová (42) žije se svým mužem Vlastou a dětmi v Miami, kam se odstěhovali před sedmi lety. Nyní přiznali, že nejednou přemýšleli o návratu do Česka, jenže děti je od toho nakonec odradily. „Rozhodly za nás,“ svěřili se.

Moderátorka Zuzana Belohorcová přijela po čase do České republiky, aby si užila filmový festival v Karlových Varech, hned poté ale zamířila zpátky do Ameriky, kde už sedmým rokem žije a nemůže si na nic stěžovat.„Jsme strašně spokojení a hlavně děti. Ty vždycky v Česku klepou kosu a těší se, až se vrátíme zpátky. Ony za nás vlastně rozhodly, kde zůstaneme,“ svěřila se Zuzana s tím, že svým ratolestem musí dát za pravdu.

„Tam je ten život opravdu jiný, takový bezstarostnější,“ dodala. Česko si ale často s rodinou připomíná v kuchyni. Nejenom sobě, ale i místním vyvařuje typicky česká jídla. „Vždycky když mám nějaký důležitý mítink, pozvu klienty k nám domů a Zuzanka uvaří. Je v tom neskutečná,“ přiznal manžel Belohorcové a dodal, že je jeho žena opravdu skvělá kuchařka. 

„Pokaždé to dopadne,“ zavtipkoval, že díky manželce domlouvá kšefty jedna báseň. Manželé si zkrátka nemohou na nic stěžovat. Kromě spokojeného života mají také šťastné manželství a pestré plány na léto.

Fotogalerie

Komentáře