Tajemnou smrt Zuzany nalezené v Šáreckém údolí řeší legenda české kriminalistiky

Případ zesnulé Slovenky Zuzany řeší i legenda české kriminalistiky. | foto: Koláž Expresu

Měl to být naprosto běžný den v životě sedmatřicetileté Slovenky Zuzany. V neděli večer dala pusu svému manželovi a odešla do centra Prahy na lekci jógy. Od té doby, co nastoupila na zastávce Lipanská do tramvaje číslo 9, jako by se po ní ale slehla zem. Po několikadenním rozsáhlém pátrání přišla tragická zpráva: Dvojnásobná maminka zemřela! Zatím se neví jak ani proč. Případ je nejspíše tak těžký oříšek, že ruku k dílu přidala i legenda české kriminalistiky!

Zuzanino tělo našli policisté ve středu v Šáreckém údolí nedaleko vodní nádrže Džbán. Podle serveru Blesk.cz trvalo vyšetřování na místě nálezu dlouhých šest hodin.

Agentura Aktu.cz uvedla, že na místo dorazil i legendární vyšetřovatel Jan Štoček, který vyšetřoval mimo jiné i orlické vraždy

Štoček byl tehdy tím, kdo vytahoval sudy s mrtvými těly. Kromě toho se podílel také na dopadení sériového vraha Ivana Roubala. 

Jeho povolání na místo nálezu těla značí, že policisté měli nejspíše podezření, že byla Slovenka zavražděna.

Jan Štoček je legenda české kriminalistiky. Vyšetřoval například orlické vraždy.

Jan Štoček je legenda české kriminalistiky. Vyšetřoval například orlické vraždy.

Cizí zavinění ale už kriminalisté stihli vyloučit. Přesná příčina smrti bude známá po nařízené pitvě. Otázkou je, co Zuzanu dostalo až do Šáreckého údolí, když bydlela na Žižkově a jela původně na hodinu jógy na Národní třídu.

Po Zuzaně intenzivně pátrali nejenom policisté, ale také její kamarádi na sociálních sítích. Ti ji popisovali jako usměvavou a pozitivní ženu. To, že by snad měla nějaké psychické problémy, její přátelé nezaregistrovali.

Zuzana byla prý usměvavá žena a žila spokojený život.

Zuzana byla prý usměvavá žena a žila spokojený život.

„Byla to veselá, úplně normální ženská,“ nechala se slyšet jistá Kamila, která se Zuzanou kamarádila. 

Zuzana byla matkou pětiletého chlapečka a roční holčičky. Společně s nimi žil v bytě na pražském Žižkově také její manžel Gustavo, který je ze ztráty své ženy naprosto zdrcený.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat