jít naiDNES.cz

Turistku v Praze znásilnila šestice Alžířanů. Policie je poslala za mříže

V noci na Velikonoční pondělí se přímo v centru Prahy odehrál otřesný případ hromadného znásilnění irské turistky. Dopustila se ho šestice Alžířanů, které policie ještě ráno zadržela a převezla na služebnu. Celé skupině bylo dnes sděleno obvinění a na všechny byla uvalena vazba, v níž budou čekat na soud. Hrozí jim až deset let za mřížemi.

Ohavný čin se odehrál v hostelu v Náprstkově ulici na Praze 1. Alžířan si do svého apartmánu přivedl turistku, podle informací Blesku učitelku z Irska, s níž se krátce předtím seznámil v baru. Tam se domluvili, že si užijí společnou noc.

Když ale na hostel v centru Prahy dorazili a začali se oddávat intimním chvilkám, Alžířan si zavolal na pomoc svých pět kamarádů stejné národnosti. Dívka s něčím takovým nesouhlasila, jenže to jí nebylo nic platné. Skupina mužů ji hromadně znásilnila.

Kriminalisté šestici útočníků zadrželi ještě ráno, během dnešního dne jim pak sdělili obvinění z trestného činu znásilnění. Všem nyní hrozí až deset let za mřížemi. 

Šestice Alžířanů znásilnila irskou turistku.

Šestice Alžířanů znásilnila irskou turistku.

„Mohu potvrdit, že kriminalisté obvinili šestici cizinců ve věku 20 až 24 let ze znásilnění, za což jim před soudem hrozí až desetileté vězení,“ potvrdil TN.cz policejní mluvčí Jan Daněk.

U všech mužů byl také podán návrh na vzetí do vazby, kterému soud ještě v průběhu dnešního odpoledne vyhověl a šestici mladíků nechal převézt do vězení, kde budou na soud čekat. Policie zatím další podrobnosti zveřejňovat nechce.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:58 2. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  31
 • Super
  14
 • Haha
  10
 • Sladký
  8
 • Cože
  7
 • Trapas
  7
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře