Nechuť k jídlu a problémy s páteří! Proč Zdeněk Srstka (83) končí v pořadu Chcete mě?

Téměř čtvrtstoletí herec a kaskadér Zdeněk Srstka (83) moderoval pořad Chcete mě?, kde hledal pro opuštěné pejsky nový domov. Teď se rozhodl skončit a štafetu po něm přebírá bývalý člen skupiny Chinaski Petr Rajchert (50), který spolu se Srstkou moderoval zatím poslední odvysílaný díl. A v něm Srstka nevypadal vůbec dobře...

Pokud si pamatujete Zdeňka Srstku jako statného pořízka, který budí svou zavalitou postavou respekt, kamkoliv přijde, tak pro vás poslední odvysílaný díl pořadu Chcete mě? musel být pěkný šok.

Dalo by se říct, že z roztomilé „kuličky“ Srstky téměř nic nezbylo. I jeho pověstné šťastné oči a upřímný úsměv jsou pryč. V posledním díle Chcete mě? bývalý kaskadér působil utrápeně a smutně. 

O Srstkovi se ví, že ho dlouhodobě sužují zdravotní potíže. Za poslední měsíce výrazně pohubl. Expresu se nedávno svěřil, že ho občas trápí nechuť k jídlu.

„Ne vždycky mi chutná, jím podle toho, jak mám chuť,“ řekl nám před pár týdny Srstka, který má už delší dobu problémy s páteří a je odkázán na pomoc druhých.

Pryč jsou časy, kdy byl Zdeněk Srstka hromotluk, který budil respekt všude,...

Pryč jsou časy, kdy byl Zdeněk Srstka hromotluk, který budil respekt všude, kudy prošel.

Srstka je toho názoru, že si problémy s páteří způsobil v mládí, kdy závodil jako vzpěrač a zvedal pro normálního smrtelníka naprosto nepředstavitelné váhy.

Srstka poslední dobou hodně zhubl. Sužují ho zdravotní problémy.

Srstka poslední dobou hodně zhubl. Sužují ho zdravotní problémy.

Mluvčí České televize odchod Srstky z pořadu Chcete mě? okomentovala slovy, že jde čistě o jeho rozhodnutí. Pravděpodobně Srstka usoudil, že jeho zdravotní stav mu už neumožňuje, aby moderoval svůj milovaný pořad. 

Naposledy Srstku diváci na televizních obrazovkách uvidí 3. února.

Srstka v pořadu po dlouhých letech končí a předává žezlo Petru Rajchertovi.

Srstka v pořadu po dlouhých letech končí a předává žezlo Petru Rajchertovi.

Srstka ale před časem Expresu prozradil, jak se chce znovu vrátit do života. Hodlá zase začít chodit do posilovny, aby obnovil svalstvo. „Aby ten život ještě stál za to,“ řekl nám věčně pozitivní Srstka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:02 pátek 31. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  52
 • Tvl
  15
 • Cože
  14
 • Haha
  11
 • Sladký
  11
 • Trapas
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat