jít naiDNES.cz

Ochránce žen Zdeněk Macura plánuje neuvěřitelný comeback! Budete ho volit?

Objeví se Zdeněk Macura v politice? | foto: Profimedia.cz

Dříve se mlátil s Josefem Rychtářem o Ivetu Bartošovou, teď se chce ve sněmovně bít za české občany! Podle exkluzivních informací serveru Expres.cz hodlá Zdeněk Macura vstoupit do politiky. Co ho k tomu vede?

Do politiky si to naštrádovalo už hodně osobností, u kterých by to veřejnost nečekala. Dost možná velmi brzy přibude další.

Politikem by se totiž mohl stát Zdeněk Macura, muž známý jako ochránce žen a bojovník proti všem tyranům světa. Redakci webu Expres.cz se tento řidič z povolání přiznal, že by rád v budoucnu založil politické hnutí.

„Blíží se volby, a tak zvažuji založení hnutí ‚Stop domácímu násilí’, které by případně mohlo kandidovat,“ odhalil své plány Macura.

Letošní volby by Macura stihnout chtěl, ale příliš optimisticky to nevidí. „Teď už je asi pozdě, ale uvidíme. Už jsem to probíral s různými lidmi a podporují mě v tom.“

zdeněk Macura uvažuje nad tím, že vstoupí do politiky.

Zdeněk Macura uvažuje nad tím, že vstoupí do politiky.

Jak by mělo hnutí vypadat, to zatím ochránce týraných žen přesně neví, ale určitou ideu v hlavě už má. „Zatím se mi nejlépe jeví hnutí s názvem ‚Stop domácímu násilí’. Bojovat bych ale chtěl i proti psychickému násilí, které provozuje náš stát. Samozřejmě mám v hlavě také další body programu, ale na to je zatím čas.“

Třiačtyřicetiletý Zdeněk Macura se proslavil zejména jako muž, který bojoval proti Josefu Rychtářovi. S tehdejším manželem zpěvačky Ivety Bartošové Macura svedl několik brutálních bitek a snažil se tak českou veřejnost upozornit na to, že populární umělkyně se stala obětí šíleného tyrana.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 5. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  33
 • Trapas
  30
 • Tvl
  20
 • Cože
  16
 • Super
  14
 • Sladký
  13
Komentáře