Vražda dívky ve Zdemyslicích: Vraždit měl její známý, lidé volají po trestu smrti

Zdemyslice u Blovic na Plzeňsku se staly dějištěm vraždy! Dívku měl v den jejích osmnáctých narozenin v pondělí nožem usmrtit její známý, i když se původně mluvilo o tom, že se hlavním aktérem hrůzného činu měl stát její přítel.

„V pondělí v 15:41 hodin jsme přijali oznámení, že v obci Zdemyslice byla nalezena osmnáctiletá žena bez známek života,“ sdělila mluvčí policie Markéta Fialová.

Na místo pak dorazil kompletní výjezd kriminálky a po základním ohledání případ převzali krajští kriminalisté, kteří vyšetřují ty nejzávažnější trestné činy, a tělo ohledal koroner. Údajně měla být dívka usmrcena nožem, ale to policie dosud oficiálně nepotvrdila. 

Dle nejnovějších informací policisté také na místě zadrželi podezřelou osobu. Podle informací přímo z místa je vrahem blízký známý dívky, nejedná se ale o jejího přítele, jak média zpočátku uváděla.

Bezprostředně poté, co Česko obletěla zpráva o hrůzném činu, zvedla se vlna nevole. Rozčilení lidé dokonce volají pro trestu smrti. „Bez milosti trest smrti! Smrt za smrt! Oni by si to pak rozmysleli!“ volá jeden z rozhořčených.

„Dost lidí za takový čin požaduje trest smrti, ale nic se bohužel nezmění a trest smrti nebude,“ poznamenal další. 

„Tak hlavně mu pak nezapomeňte diagnostikovat nějakou psychickou poruchu, že chudák za to určitě nemohl, ale jen měl bludy v palici. Jak je poslední dobou moderní!“ posteskl si jiný diskutující.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat