Její semináře jsou zlodějna, říká youtuber odsouzený za kritiku vaginální šamanky

Youtuber Pstruh urazil psychoterapeutku Petru Yamunu Wolf. | foto: Reprofoto Deník.cz

Jihlavou otřásl hodně bizarní skandál! Youtuber Petr Jelínek alias Pstruh stanul před soudem a hrozily mu až dva roky žaláře. Důvodem bylo video, v němž se vulgárně vyjadřuje o Petře Yamuně Wolf, která za nemalé peníze nabízí tzv. vaginální terapii. Pstruh ji nazval zasr*nou, zkurve*ou zlodějkou a i díky těmto výrazům vyfasoval šestiměsíční podmínku. Tvůrce často velmi vulgárních se těsně po rozsudku vyjádřil exkluzivně pro Expres.cz.

Takový soudní proces Okresní soud v Jihlavě dozajista nepamatuje. Petr Jelínek (22), který patří mezi sto nejsledovanějších youtuberů v zemi, označil Petru Yamunu Wolf za zas*anou zkur*enou zlodějku.

Ve videu se vyjadřoval vulgárně i dál a soudce se rozhodl, že Pstruhovi napaří šestiměsíční podmínku. Tvůrce videí si ovšem i po trestu názor nemění a v exkluzivním rozhovoru pro Expres.cz říká: „Stojím si za tím, že říkat si 15 tisíc za každou klientku, za desetihodinovou skupinovou hlubokou vaginální terapii, je zkrátka zlodějna!“

Nicméně uznává, že ve svém videu zbytečně přestřelil.

„Svoje slova, co jsem použil ve videu, byla v afektované póze, kterou jsem v minulosti používal z důvodu toho, že dle statistik mne sledovalo 99 % mužského publika,“ je si vědom své chyby Pstruh.

„Dnes už tvorbu dělám úplně jinak, dalo by se říci opačně,“ dodává youtuber, jeho přezdívka Pstruh vznikla už na základní škole.

Sledují mne hlavně muži!

Má Petr Jelínek pocit, že by svým videem psychoterapeutce P. Y. Wolf způsobil ušlý zisk?

„Lidé, co mne sledují, jsou z 99 % muži. Tím pádem jsem jí žádný ušlý zisk způsobit nemohl. Protože já jsem na danou věc poskytl pouze svůj názor a je přece na každém jednotlivci, jak si dá věci dohromady,“ říká mladík, kterého přezdívka Pstruh provází už od základní školy.

Není to zlá osoba a její jednání chápu

I po takto zvláštním sporu neztrácí Pstruh svůj zvláštní smysl pro humor a ukazuje, že jsou i věci, kterých si na P. Y. Wolfové váží.

„Tak já si nemyslím přímo, že by to byla zlá osoba, jen se jí prostě nemusí vést v podnikání, a tak podniká tyto kroky. Vůči této osobě nemám žádnou zášť, i přes tuto nešťastnou událost,“ říká youtuber, který má pro známou psychoterapeutku i pochopení.

„Její jednání se jako matky samoživitelky dá zkrátka pochopit, ačkoliv s ním nesouhlasím, protože se mě přímo dotýká.“

Na svém youtube kanálu už Pstruh zveřejnil video s názvem MŮJ SOUD!!!, kde Petr Jelínek v komentářích píše, že pokud bude mít jeho výtvor jeden milion zhlédnutí, tak mu to zaplatí právníka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:16 pátek 28. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  56
 • Cože
  14
 • Sladký
  14
 • Tvl
  14
 • Haha
  13
 • Trapas
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat