Čtvrtek 24. září 2020, svátek má Jaromír
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Plival na mě a nadával mi do ku*ev, bulí Tereza: Je Honza z Výměny agresivní kvůli fetu?

  Suverénně nejhorší Výměna, co jsem viděla. Co je mi do těch fetek, líto je mi těch dětí, ty za nic nemůžou. Snad jí je vezmou! To je jen malá ochutnávka reakcí diváků, kteří premiérovou Výměnu manželek viděli na kanále Voyo. Pár z Vimperka svým chováním zvedl ze židle nejen útlocitné povahy. Nadávky, hádky, agresivní výbuchy, to všechno před zraky celého národa a hlavně dětí, které za to nemůžou. Mohl za to snad fakt, že si povedený pár neodepíral drogy a alkohol, jak poznamenali někteří diváci?

  V nové epizodě se setkáme s rodinou z Vimperka, Terezou (34), Janem (27), Petrem (12), Eliškou (6) a Nelou (2,5). Na druhé straně poznáme Nikolu (28), Tomáše (29), Rebeccu (2) a Šimona (5), kteří žijí v Kamence.

  A právě pár z Vimperka podle všeho diváci jen tak nevydýchají.

  „Dle mého nejhorší Výměna. Když jsem ji viděla, tak si snad nevybavuji, že bych někdy byla tak rozčilená. Bylo mi strašně líto dětí a jen doufám, že ona o ně nadobro přijde a nebude je vidět vůbec,“ komentovala kontroverzní díl Výměny manželek jedna z divaček, které záběry rvaly srdce.

  „Mě nejvíc naštvalo to, jak ten de*il v noci vzbudil malou a zavolal jejímu tátovi, ať si ji odveze. Divím se mu, že pak dovolil, aby tam ta malá s babičkou jela, byť jen na návštěvu. Já už bych takovému člověku nedovolila stýkat se s dítětem, které je moje,“ reagovala další s tím, že udělat to její manžel nejstarší dceři, která není jeho, už to není její manžel.

  „Nejhorší rodina, jakou jsem ve Výměně viděla. Chudáci děti, mít doma takové rodiče. Doufám, že v tomhle případě zasáhne sociálka a děti jim vezme,“ dodala, a to dost nekompromisně.

  Jiní diváci se nemohli přenést přes fakt, že Tereza, která předvedla několik ukázkových výlevů a hysteráků, přísahala na smrt svých dětí. Jen proto, aby si agresora Honzu udobřila. Ani když se tak stalo, věčně naštvaný partner se neuklidnil.

  „Ještě přísahá na smrt svého dítěte, ta holčička ji má ráda, ale ten kluk už pomalu ne, jí už nepomůže ani svěcená voda. Má hodně růžové brýle, já bych s ním nebyla ani deset minut,“ zhodnotila jiná divačka, která narazila na častý „nešvar“.

  Ženy (nejen ve Výměně) zůstávají s agresivním partnerem dětem navzdory. I v tomto případě vítězí sobeckost a zoufalá touha „nebýt sama“ nad selským rozumem a zdravým sebevědomím i snahou zajistit dětem pohodový a šťastný domov.

  K jízdě jako na horské dráze podle mnohých diváků mohl přispět alkohol a také drogy. Co je horší, dvojice se tím ani netajila, jako by snad pervitin byl něco jako houska na krámě. Ostatně i těch housek se v rodině jedlo dost. Jsou levné a zbyde víc peněz na „sypkou zábavu“.

  „Ať to neříká před kamerami, ale až budou vypnuté. Že se nikdo nedozví, že si dává s chlapem perník? Vždyť on to tam říkal celou Výměnu, že si ještě den před odjezdem spolu dali. Ta už děcka neuvidí. Nikdy. To si pos*ala sama,“ nechala se slyšet jedna z žen, která nad Terezou z Vimperka zlomila hůl. 

  Fotogalerie

  Sundej vlajku, nebo ti vypálíme dům. Agresivita demonstrantů v USA roste

  Premium Demonstrace proti policejní brutalitě, jak to nazývají protestující i média, začínají být docela brutální i vůči...

  Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

  Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

  Prodlužte životnost filtru pevných částic. Stačí pár jednoduchých kroků

  Premium Výměna filtru pevných částic stojí desítky tisíc korun, jeho čištění a renovace pět až patnáct tisíc korun. Těmto...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 24. září 2020, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz