jít naiDNES.cz

Za matku Zdenu z Výměny se stydí i Romové! Kup si kartáčky, špíno! vzkazuje aktivista

Televize Nova ve středu odvysílala nový díl reality show Výměna manželek a ten hnul žlučí tisícům lidí! V hlavní roli byla romská matka Zdena (38), která neskutečným způsobem zanedbávala svou početnou rodinu. Její děti neměly ani kartáčky na zuby! Do ženy z Nového Sedla se krátce po odvysílání dílu ostře pustili i Romové na sociálních sítích. Drsné vzkazy jí zaslal například romský aktivista a redaktor serveru Romea.cz Jan Čonka. Zdenu označil za špínu, za niž se stydí.

Početná rodina z Nového Sedla na Sokolovsku se do soutěže přihlásila hlavně kvůli velkým finančním problémům. Pravidelně se u nich stává, že rodiče nemají peníze na jídlo a lednice několik dní zeje prázdnotou.

V malém a špinavém bytě, který je v naprosto dezolátním stavu, se dohromady mačkají maminka Zdena (38) s manželem Petrem (39) a jejich děti Nikola (18), Patrik (15), Petra (12) a Dan (9).

Náhradní manželka Lenka hned po příchodu do zakouřeného bytu zjistila, že děti nemají kartáčky na zuby ani další základní hygienické pomůcky. 

Lednice byla samozřejmě prázdná a z mrazáku se linul nechutný smrad. Šéf domácnosti Petr to vše odůvodnil tím, že mu ještě nepřišla výplata. Když peníze nakonec dorazily, okradl ho jeho problémový syn Patrik (15).

Nový díl Výměny manželek bude opět stát za to!

Rodina žije v šílených podmínkách.

Deset dní v šílené domácnosti zvládla náhradní maminka Lenka přímo bravurně. Leckdo by se na jejím místě sesypal už první den. Lenka se později svěřila, že si z „domova hrůzy“ přivezla nejenom nechutné vzpomínky, ale také vši!

Kup si zubní kartáčky, ty špíno, vzkazuje romský aktivista

Do romské maminky Zdenky se na sociálních sítích ve velkém pouštějí i Romové, kteří se za ni stydí. Nejdrsnější reakce do Nového Sedla poslal romský aktivista a redaktor serveru Romea.cz Jan Čonka.

„Vážení přátelé z Nového Sedla u Sokolova. Máte tedy mezi sebou skvělou špínu,“ napsal Čonka na svém Facebooku. Poté přidal ještě vzkaz speciálně pro matku Zdenu: „Kup si zubní kartáčky, ty špíno!“

Čonka se za Zdenu stydí.

Čonka se za Zdenu stydí.

Svůj emotivní status Čonka doplnil ještě o vzkazy v romštině. Pod jeho příspěvkem se to jen množí reakcemi dalších Romů, kterým je přímo zle z chování Zdeny ve Výměně.

Některým Romům, včetně zmíněného aktivisty Čonky, se jistě vůbec nelíbilo, když Zdena na kameru řekla, že se stydí za Romy a nemá je ráda.

„Špindíra, co ani na kartáčky nemá a v lednici chová divočinu. Ona se stydí! Fakt bez mozku. Ostuda,“ píše jedna z rozhněvaných Romek.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat