Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Špína, smrad a mladá polyamorní rodina! Adélu čeká ve Výměně manželek peklo: Jsou to prasata!

  Televize Nova tento týden na své placené platformě Voyo odvysílá jeden z nejkontroverznějších dílů Výměny manželek za poslední dobu. Do populární reality show se totiž přihlásili tři mladíci (dvě ženy a jeden muž), co žijí společně ve vztahu a definují se jako polyamorní rodina. Náhradní manželku bude ale mnohem více šokovat to, v jakých podmínkách žijí! „Já je nechci ani poznat! Takhle může žít jenom prase!,“ řekla před kamerou sympatická Adéla, když vkročila do „bytu hrůzy“!

  Už podle reakcí na sociálních sítích je zřejmé, že nový díl Výměny manželek vzbudí velké vášně. Hlavními hvězdami oblíbeného pořadu se totiž stanou pokladní Klára (19), brigádnice Eve (20) a IT student Maty (20), kteří jsou v polyamorním vztahu půl roku a žijí ve společném bytě.

  Netradiční domácnost, kterou tvoří ještě tříletý pes Deeks, přihlásila do Výměny mladá Eve. Ta by si prý přála, aby se Maty naučil, jaké mají ostatní ženy požadavky.

  Do druhé domácnosti ale překvapivě pojede coby náhradní manželka o rok mladší Klára, která je pravděpodobně hlavní živitelkou této rodiny. O zmiňované Eve ostatní partneři říkají, že je tak moc hyperaktivní, až je někdy otravná.

  Druhou rodinu tvoří sympatická maminka Adéla, která je zrovna na rodičovské dovolené a s pětadvacetiletým elektrikářem Honzou mají malého syna Štěpána.

  Mladá maminka Adéla bude v šoku!

  Z nahrávek, které televize Nova zatím pustila ven, je zřejmé, že Adéla bude po příjezdu do nového bytu v naprostém šoku. „Cítím tady psa. Doufám, že se mi to jen zdá. Je to tady hodně bídné. Tohle je rádoby sporák?“ zazní z jejích úst během toho, co šmejdí v nepříliš uklizené kuchyni kuchyni.

  Diváky čeká ve Výměně manželek polyamorní rodina!

  Diváky čeká ve Výměně manželek polyamorní rodina!

  Brzy přijdou ale ještě větší „bomby“!

  „Ty vole, co to tak smrdí? Nevím, jestli tu něco nezdechlo. To je extrém. Prolínají se smrady psa a pochcaných pilin od krysy. Jedna facka za druhou! Ty deky se podle mě v životě nepraly. To je nějaké žluté. Šílené,“ stěžuje si před kamerou mladá maminka.

  „Řekněte mi, že je to vtip. Tady spíš ty? Tak to sotva! Všude je to od chlupů. Nechci být zlá, ale kdo tak může žít? Jenom prase prostě! To umyvadlo a ten záchod uvnitř? Nemá chybu! Kartáčky na záchodě? Jestli si tím někdo myje zuby, tak nechci vidět ty zuby. Žijí v hnoji,“ nebrala si servítky žena z Ostravy.

  „Jsem úplně rozložená. Nebyla jsem v horším bytě. Jestli se tady cítí dobře... Já je nechci ani poznat,“ dodala Adéla.

  Diváky čeká ve Výměně manželek polyamorní rodina!

  Diváci se na kontroverzní díl Výměny manželek mohou těšit už ve středu večer na placené platformě Voyo.

  Fotogalerie