Nevěra ve Výměně? Obézní Tomáš prý za drobnou Bárou dojížděl do Prahy!

31. ledna 2019
Hodně nečekanou dohru má včerejší díl Výměny manželek, jehož ústřední postavou se stal obézní táta Tomáš z Tetčiněvsi. Zatímco v rodině jeho náhradní manželky Báry z Prahy se život obrátil lepšímu a ona si s manželem dokonce ke svým synům adoptovala holčičku, mezi Tomášem a jeho manželkou Janou to začalo pořádně jiskřit. Důvod? Podezřívala ho, že jezdí do Prahy za Bárou a prožívá s ní milostný románek!

Středeční Výměna manželek se sice obešla bez konfliktů, pikantní ovšem bylo sledovat, jak si vitální Bára z Prahy poradí v obézní rodině z Tetčiněvsi. Na desetidenní výzvu nakonec vzpomíná v dobrém.

„Měla jsem se tam dobře, užila jsem si venkovský styl života, jezdili jsme na výlety, měli jsme spoustu zábavy,“ řekla serveru TN.cz.

Výměna jí pomohla, změnila totiž i svého manžela Otu, který je s ní teď častěji doma a podnikají společně výlety.

Tou největší změnou ovšem je, že si ke dvěma vlastním synům pořídili holčičku jménem Rozárka, kterou si rovnou z porodnice vzali do pěstounské péče. Navíc si do budoucna plánují pořídit vlastní domek.

Druhá rodina dnešního dílu -  Bára (32), Ota (33), Šimon (11) a Eliáš (2,5).

Druhá rodina dnešního dílu: Bára (32), Ota (33), Šimon (11) a Eliáš (2,5)

To v druhé rodině Výměna manželek tak pohádkovou dohru neměla. Tomášovi se totiž Bářina desetidenní společnost natolik zamlouvala, že ji ještě dlouho po natáčení svojí manželce Janě předhazoval. A zašlo to tak daleko, že ačkoliv spolu obě rodiny udržovaly přátelství, jejich vztah se časem rozpadl!

Tomáše z Prahy jeho obezita vůbec netrápí.

Tomáše z Tetčiněvsi obezita vůbec netrápí.

„Šlo o žárlivost z Janiny strany,“ vysvětlil pražský Ota, proč spolu nejprve byli schopni si několik hodin povídat u kávy, ale později veškeré vazby zpřetrhali. Jana prý dokonce svého muže podezřívala z toho, že jí se svou náhradní manželkou, drobnou Bárou, zahýbá!

„On ji prudil tím, co jsem v domácnosti dělala lépe, a ona to na oplátku dávala za vinu mně. Jezdil do Prahy k doktorovi, ale ona si myslela, že jezdí za mnou,“ popisuje Bára.

Ta Janě také klade za vinu Tomášovu nadváhu a pochybuje, že by se mu podařilo zhubnout, ačkoliv to slíbil.

„Nezhubne, protože Jana nemá silnou vůli, aby ho do toho podpořila. Kdyby byl sám nebo kdyby mu Jana podporu dávala, tak by to určitě zvládl,“ myslí si Bára.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:35 pátek 31. května 2019. Anketa je uzavřena.

  • 117
  • 69
  • 45
  • 44
  • 35
  • 19
Komentáře