Sígr a slušňák! Exkluzivní svědectví člověka, který dobře zná údajné vrahy pumpařky

David Š. (32) a Ivan H. (26) podle policie vtrhli 3. prosince 2018 v kuklách na čerpací stanici poblíž Nelahozevsi a chladnokrevně tam zabili nebohou pumpařku Janu. Střílet měl první jmenovaný. Expresu se teď povedlo spojit s člověkem, který oba dva obviněné zná dlouhé roky. Pod zárukou anonymity nám detailně popsal rozdíly mezi oběma muži. Zatímco jeden z nich býval údajně hodný a milý chlapec, druhý měl mít oplétačky se zákonem už dlouhé roky.

Když se údajný vrah David Š. nedávno objevil u soudu, působil nadmíru sebevědomě. Vykřikoval, že na místě činu vůbec nebyl, a dokonce se srovnával s nejslavnějším českým vězněm Jiřím Kajínkem. 

To Ivan H. byl v doprovodu policejní eskorty zakřiknutý a vypadal, jako by byl už smířený s trestem a litoval toho, čeho se dopustil. Tyto rozdíly nejsou dílem náhody. Člověk, který zná oba obviněné dlouhé roky, nám potvrdil, že je každý z nich z „jiného těsta“.

„Ivánek byl odmala strašně hodné dítě, vůbec nechápu, jak se do něčeho takového mohl zaplést. Vždy pomáhal slabším a hlavně nebyl k nikomu zlý a nikdy nekradl. Pracoval jednu dobu v Tesku. Nesedí mi to k němu,“ řekl nám na adresu Ivana H. člověk, který zná oba obviněné prakticky celý život. 

Ivana H. okolí popisuje jako hodného chlapce, který se zapletl s drogami.

Ivana H. okolí popisuje jako hodného chlapce, který se zapletl s drogami.

Podle našeho exkluzivního zdroje Ivana H. v poslední době hodně změnily drogy.

„Nechci se ho zastávat. Je mi ho ale líto, protože tohle rozhodně neměl ze své hlavy. A to, že se píše, že udal Davida z důvodu, že mu dal z lupu malý podíl, tomu nevěřím. Spíše neunesl tíhu svědomí, protože z tak hodného kluka přece neudělají drogy vraha. Neublížil by ani mouše,“ dodal ještě k Ivanovi H. náš zdroj.

To charakteristika Davida Š., který je podle policie vrahem pumpařky, vypadá trochu jinak. I přestože se ho někteří jeho kamarádi zastávají, náš zdroj o něm mluví jako o muži, který se doslova narodil pro kriminál.

„Měl vždy oplétačky se zákonem. Kradl už jako malý kluk. Podle mého názoru ale tu ženu zabil omylem. Myslím si, že mu nedošlo, že kulka projde dveřmi a paní zasáhne,“ poznamenává náš zdroj.

U Davida Š. prý nedávno nastal velký životní zlom a vypadalo to, že začne konečně sekat dobrotu a žít jako slušný člověk. 

„Má asi dvouleté dítě s dívkou z dobré rodiny. Ta se na něj ale vykašlala. Teď má jinou přítelkyni, která je těhotná. Lidé, co ho znají, si mysleli, že už se polepšil. Že ho rodina zklidní. Ale bohužel,“ říká dále člověk, podle něhož za to, jak David Š. dopadl, může jeho otec. 

David Š. měl zabít pumpařku Janu.

David Š. měl zabít pumpařku Janu.

Pokud soud shledá Davida Š. vinným, hrozí mu trest odnětí svobody 15 až 25 let, případně i výjimečný trest. Jeho údajný komplic Ivan má může vyfasovat 2 až 10 let za mřížemi.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:15 27. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  16
 • Tvl
  13
 • Super
  12
 • Cože
  9
 • Sladký
  8
 • Haha
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat