Bonnie a Clyde po česku? Podle policie pumpařku možná popravili muž a žena

Podle nejnovějších poznatků policie za bestiální vraždou osmapadesátileté pumpařky na Mělnicku může stát muž a žena. Je možné, že se jednalo o mladý pár, který se v osudnou noc rozhodl vyloupit místní benzínku. Že by Bonnie a Clyde po česku?

„Dalším prověřováním kamerových záznamů kriminalisté zjistili, že druhou maskovanou osobou na záznamu mohla být žena. Tedy že pachateli byla dvojice muže a ženy,“ píše Týdeník Policie.

Původní informace však hovořily, že na čerpací stanici poblíž Nelahozevsi na Mělnicku vraždili dva mladíci. Teď se však zdá, že vše je jinak. 

Na sociálních sítích už se množí spekulace, že za brutální popravou nebohé pumpařky stojí milenecký pár. Tuto informaci však policie zatím nepotvrdila.

Pokud se spekulace o vraždícím mileneckém páru potvrdí, pak vražda pumpařky dává vzpomenout na Bonnie Parkerovou a Clydea Barrowa, duo populárních zločinců, kteří ve 30. letech 20. století v USA přepadávali právě čerpací stanice a podepsali se pod několik vražd nevinných civilistů a policistů.

Oba byli nakonec 23. května 1934 dopadeni a zabiti.

Bonnie Parkerová a Clyde Barrow, duo populárních zločinců.

Bonnie Parkerová a Clyde Barrow, duo populárních zločinců

Loupežné přepadení na Mělnicku se odehrálo v pondělí kolem třetí hodiny ranní na čerpací stanici u silnice číslo 608. Maskovaní lupiči vběhli do prodejny a jeden z nich zastřelil zdejší zaměstnankyni, paní Janu Š.

Druhý pachatel mezitím vběhl za kasu, kde sebral několik věcí. Po necelé minutě se oba dva dávají na útěk a celá akce končí.

Po pachatelích středočeští kriminalisté nadále pátrají a zároveň prosí o pomoc kolemjedoucí řidiče, kteří mají kamerové záznamy ze svých palubních kamer.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:05 3. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  33
 • Super
  12
 • Cože
  12
 • Trapas
  10
 • Sladký
  9
 • Haha
  8
Komentáře