Šílená stařena zastřelila svého syna. Za to, že ji chtěl dát do domova důchodců!

Krutá vražedkyně zastřelila svého syna proto, že ji chtěl poslat do domova důchodců! | foto: Daily Mail, koláž Expresu

Tuhle dámu byste za babičku určitě nechtěli. Nejenže vypadá jako vražedkyně, ona dokonce vražedkyní opravdu je! Když ji její syn chtěl dát do domova důchodců, natolik se rozčílila, že vzala zbraň a prostě ho zastřelila. To navíc není vše, ačkoliv jí je už dvaadevadesát let, po vraždě sebrala dost síly na to, aby se pokusila zlikvidovat i synovu přítelkyni. Ta ji ale nakonec odzbrojila.

Muž z Arizony žil ve společné domácnosti se svojí přítelkyní i matkou zároveň, idylické soužití to ovšem nebylo. Jak naznačují policejní fotografie, dvaadevadesátiletá stařenka už od pohledu není zrovna ukázkový mateřský typ. Přesně tak to viděl i její syn, a tak se ji rozhodl umístit do domova důchodců.

To ovšem neměl dělat. Přísnou matku jeho rozhodnutí natolik rozčílilo, že se rozhodla vyzbrojit dvěma pistolemi, ukryla je v zástěře a pak se rozhodla svého syna tvrdě potrestat. Vypálila na něj dvě rány, z nichž ho jedna trefila do krku a druhá do čelisti. Na místě zemřel.

Žena se pak rozhodla, že na onen svět pošle i synovu přítelkyni. Obrátila proti ní druhou zbraň, jenže žena se nehodlala vzdát a začala se bránit. Nakonec se jí podařilo zuřící stařenu zneškodnit a přivolat policii.

Když policisté na místo dorazili, vražedkyně poklidně seděla v křesle a suše jim oznámila, že hodlala spáchat sebevraždu, ale nemohla, protože o obě zbraně přišla. Okamžitě skončila ve vazbě a nyní je obviněna z vraždy prvního stupně, pokusu o vraždu a únosu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:28 2. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  12
 • Super
  11
 • Cože
  10
 • Tvl
  7
 • Haha
  6
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat