Děsivá smrt krásky z Instagramu: Jekatěrinu našli rodiče naskládanou v kufru

Ruskou blogerku Jekatěrinu našli rodiče složenou v kufru. Měla podříznutý krk. | foto: Instagram

Sledovaly ji desetitisíce fanoušků, vydělávala si jako blogerka, ale také měla nakročeno ke slibné kariéře lékařky. Namísto toho však Ruska Jekatěrina Karaglanová zemřela rukou chladnokrevného vraha. Někdo ji pobodal a její tělo pak následně složil do cestovního kufru. Mezi podezřelými je i její přítel, dvaapadesátiletý muž, kterého k vraždě mohla dohnat žárlivost.

Měla celý život před sebou a nakročeno ke slibné kariéře. Ať už na Instagramu, kde ji sledovalo přes 86 tisíc lidí, či v profesním životě, protože nedávno úspěšně vystudovala lékařskou univerzitu. Jenže život Rusky Jekatěriny Karaglanové skončil předčasně a tragicky.

Jekatěrina si před několika měsíci našla o poznání staršího přítele, dvaapadesátiletého muže. S ním se chtěla vydat na dovolenou do Nizozemska a oslavit tam narozeniny, jenže když se ji rodina snažila před odjezdem kontaktovat, nereagovala.

A tak začali příbuzní po dívce, která se stylizovala do slavné herečky Audrey Hepburnové a zúčastnila se soutěže krásy Miss Moskva, pátrat. Hledání sice netrvalo dlouho, mělo však tragický konec.

Ruskou blogerku Ekaterinu našli rodiče složenou v kufru. Měla podříznutý krk.

Jekatěrina se zúčastnila dokonce i soutěže Miss Moskva.

Rodiče poprosili majitele bytu, kde Jekatěrina žila, o klíče. Hrůzný nález je čekal hned v chodbě. Na zemi tam ležel kufr a právě v něm bylo naskládané dívčino tělo. Vrah jí podřízl krk.

Ruskou blogerku Ekaterinu našli rodiče složenou v kufru. Měla podříznutý krk.

Jekatěrina Karaglanová

Otec se ještě v panice snažil Jekatěrinu zachránit, jeho dcera ale byla dávno po smrti.

Ruskou blogerku Ekaterinu našli rodiče složenou v kufru. Měla podříznutý krk.

Poslední fotografie, kterou Jekatěrina na svůj profil přidala.

Když místo činu ohledala policie, nenašla žádné stopy násilí ani vražednou zbraň. Kamerové záznamy zachytily jejího přítele odcházet z domu přibližně v době, kdy se přestala ozývat rodičům, zatím ale není jasné, zda má ve vraždě prsty právě on.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat