jít naiDNES.cz

Senior naplánoval vraždu Michaely (†35), ta ho v boji o život postřelila. Zůstaly po ní dvě děti

Muž v Brně po hádce zastřelil Michaelu, zbyly po ní dvě děti. | foto: Facebook

Po více než dvou týdnech je v případu střelby v centru Brna jasněji. Pětatřicetiletou maminku Michaelu zavraždil sedmašedesátiletý důchodce, se kterým měla spory. V hádce byl nejprve postřelen on, ženu následně zastřelil. Zůstaly po ní dvě děti, na jejichž zajištění se teď vybírají peníze.

Měli spolu dlouhodobé spory, načež on vzal nelegálně drženou pistoli a vydal se mstít. Důchodce z Brna už se policistům doznal, že měl v plánu Michaelu Š. zavraždit. Učinil tak odpoledne 22. října v centru Králova Pole.

Nejprve se oba dva začali hádat, načež muž zmíněnou zbraň vytáhl. Následoval boj na život a na smrt, ve kterém byl vrah dokonce postřelen. Nakonec ale ženu zabil. Nyní mu hrozí až dvacet let odnětí svobody.

Celá událost je o to smutnější, že po Michaele zůstaly dvě děti. O ty se nyní budou starat prarodiče. Ve facebookové skupině určené k prodeji šperků byl nyní zorganizován prodej dárkových předmětů a výtěžek z něj poputuje právě na zajištění dospívajících dětí, syna a dcery.

Muž v Brně po hádce zastřelil Michaelu, zbyly po ní dvě děti.

Zavražděná Michaela

„Dne 22. října 2019 byla brutálně zastřelena psychopatem milující maminka dvou dětí, Míša Š., která 6. října oslavila své teprve 35. narozeniny. Zůstaly po ní dvě děti, Daniel (15) a V. (8),“ stojí v příspěvku ve skupině.

Senior v Brně zavraždil maminku dvou malých dívek.

„Každá koruna, která se prodejem získá, bude předána prarodičům dětí a použita na školné Daniela, který se již připravuje na budoucí povolání, oblečení pro děti a podobně, zkrátka na vše, co budou děti potřebovat. Věřím, že vy, kteří máte srdce na pravém místě, nebudete s koupí váhat. Nemusíte se bát, že by byly peníze jakkoliv zneužity, tato rodina je nám velice blízká,“ píše se v příspěvku dále. 

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat