Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do drog, ten druhý podporu okolí rozhodně nemá. Davida Š., jenž má být vrahem pumpařky Jany, všichni označují za gaunera, který se pro kriminál narodil. A spousta z jeho kamarádů s ním zřejmě nechce být ani trochu spojována. Třeba na Facebooku si ho smazali téměř všichni přátelé!

Krátce poté, co policie zadržela dvojici pachatelů podezřelou z přepadení čerpací stanice v Nelahozevsi a především z vraždy pumpařky Jany, se po sociálních sítích rozšířil facebookový profil Davida Š. Právě on má být tím, kdo bez rozmýšlení stiskl spoušť.

Spousta lidí si právě na Facebooku začala vylévat zlost nad tím, že David Š. připravil o život zcela bezbrannou matku a babičku. Pokud se z kriminálu ještě někdy dostane, čeká ho tedy jistě celá řada hodně nenávistných vzkazů a přání všeho možného, jen ne hezkého.

To navíc není vše. Údajného vraha čeká také nepříjemné zjištění, že se k němu téměř všichni přátelé otočili zády. Davida Š. si totiž z Facebooku z přátel neodebralo pouhopouhých pět lidí! Jednoho z nich navíc představuje jeho vlastní matka.

Ivan H. u soudu.

Ivan H. u soudu.

Není se čemu divit, opravdu dobrých přátel zřejmě neměl moc ani předtím, než se z něj vyklubal pravděpodobný chladnokrevný vrah. Zatímco například o jeho komplici Ivanu H. lidé z okolí tvrdí, že šlo vždy o vesměs milého chlapce, který se bohužel zapletl s drogami, na Davidovi Š. nezůstala nit suchá.

„Znám oba (Davida Š. a jeho bratra, pozn. red.) od malička. David je známá firma, má za sebou trestní minulost stejně jako bratr a otec. Mají to asi v rodině,“ prozradila například MF Dnes jeho sousedka.

Ve stejném duchu o muži, který v minulosti pykal za vykrádačky aut, mluví i další lidé z jeho okolí. Zdá se, že David Š. pro kriminál zkrátka rostl. A s takovým člověkem logicky nikdo nechce mít nic společného.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:11 21. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  67
 • Haha
  22
 • Cože
  16
 • Tvl
  16
 • Trapas
  15
 • Sladký
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat