Ježibaby z USA: Podivné duo znetvořilo pětiletou dívku ve voodoo rituálu

Tyto dvě ženy teď v USA soudí za to, že znetvořily pětiletou dívku ve voodoo rituálu. | foto: Reprofoto Time

Prazvláštní soud teď probíhá v americkém státě Massachusetts. Obviněny jsou zde dvě ženy, které měly údajně popálit pětiletou dívku při voodoo rituálu. Holčička si kvůli řádění těchto novodobých „čarodějnic“ ponese trvalé následky.

O případu informoval list Time. Policie tvrdí, že rituál měl z dívky dostat jakéhosi démona, který se v ní údajně skrýval. Kvůli tomuto démonovi prý dívka zlobila.

O voodoo rituál požádala matka „zlobivé“ dívky, která pochází z Haiti. Zde potomci afrických otroků praktikují voodoo rituály už dlouhá staletí. Matka obviněna nebyla, je v péči psychiatrů.

Hůře než zmíněná matka holčičky dopadly dvě sestry, Peggy LaBossiere (51) a Rachel Hilaire (40), které se rozhodly provést rituál zvaný „očišťovací lázně“. Tuto podivnou praktiku, při níž se děti občas popálí, ženy prováděly už v minulosti.

Tyto dvě ženy teď v USA soudí za to, že znetvořily pětiletou dívku ve voodoo...

Tyto dvě ženy teď v USA soudí za to, že znetvořily pětiletou dívku ve voodoo rituálu

Osmiletý bratr týrané dívenky sdělil, že dvě obviněné ženy jeho sestru držely a pálily jí ohněm obličej. Měly jí také pořezat ruku a klíční kosti. Kromě toho dívence nalily do očí cosi, co údajně pálilo.

Sesterské duo mělo také během pochybného rituálu dívce vyhrožovat, že jejímu osmiletému bratříčkovi useknou hlavu mačetou. Na závěr se sluší dodat, že obě dvě tvrdí, že jsou nevinné.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 4. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  35
 • Cože
  7
 • Super
  6
 • Trapas
  6
 • Haha
  5
 • Sladký
  4
Komentáře