Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

IM

Auror článku asi dostal nějaké koblihy od anofertsekty, protože Vondráček se v debatě cítil jako mistr světa a nedalo se ho poslouchat. P. Řezníček byl ještě moc klidný, já bych Vondráčka poslal ven za dveře.

Foto

Nedělní debata byla jen další ukázkou toho, jak dlouhodobě funguje fungují veřejnoprávní média. A je dobře, že se zástupci koalice začali bránit..

FC

Naprosto objektivní zhodnocení situace. Tak dobrý článek na takové jsem nejenom tady už dlouho nečetl

RC

moc ne

vemte hokej: jeden tym vyloucite 10x, druhy jednou

jasne nadrzovani - nicmene bez vedomi poctu faulu to nelze hodnotit

pokud nekdo v debate hovori jen ma-li slovo a k veci neni prerusovan, pokud skace do reci a mluvi mimo pak ano

samotne kolikrat kdo koho prerusil nerika vubec nic

PS

Ten článek je neuvěřitelně manipulativní. Trpce úsměvné je, že přesně to moderátorovi Řezníčkovi vyčítá. Máte to zapotřebí, pane autore?

JD

J37a45n 67D71u52d66e14k

20. 4. 2026 8:04

Jako Moravce jen tak nenahradí. Měli tam dát Jakuba Železného, teďka jsem viděl jeho debatu v Knihovně Václava Havla o poplatcích a musím říct, že i když kope za Českou televizi, tak byl nad věcí. Vyměnte Řezníčka za Železného.