Limberský se otočil k Okamurovi: „Zkouším novou krev,“ vysvětlil

David Limberský, široko daleko největší sígr mezi českými fotbalisty, měl vcelku jasno o tom, komu dá svůj hlas ve volbách do Poslanecké sněmovny. Přízeň plzeňského beka si vysloužil Tomio Okamura a jeho strana SPD, která ve volbách do Poslanecké sněmovny nakonec získala 10,64 % hlasů a patří jí tak čtvrtá příčka. Limberský svou volbu vysvětlil na Instagramu.

Plzeňskou fotbalovou legendu většina fotbalových nadšenců považuje za největšího rebela tuzemské nejvyšší soutěže. Mohou za to jeho naprosto nepochopitelné výstřelky, kterými se Limberský proslavil po celé republice. 

V září roku 2015 například řídil pod vlivem alkoholu a utíkal policistům, kteří se ho snažili dopadnout. Když už se zdálo, že se snad z tohoto incidentu i poučil, tak pár dní po „honičce se strážníky“ oslavil svou branku tak, že předváděl, jak šoféruje svůj vůz. Není tak divu, že Limberský je v Česku brán za jakéhosi sígra mezi sportovci.

Kromě malérů má ale Limberský také ještě jednu zábavu a tou jsou sociální sítě. Plzeňský obránce si libuje zejména v Instagramu, kde sdílí vše možné ze svého života. Jednou si vyfotí své luxusní módní doplňky, podruhé si skrz Instagram rýpne do soupeře, který ho zranil.

David Limberský je proslulý svými úlety.

David Limberský je proslulý svými úlety. Takhle slavil svůj gól pár dní poté, co opilý boural a utíkal policistům.

Jedním z posledních obrázků, které Limberský skrz Instagram poslal do světa, byl hlasovací lístek. Zkušený fotbalista tak svým fanouškům i kritikům jasně ukázal, koho v letošních volbách do Poslanecké sněmovny podpořil.

David Limberský volil Okamuru! Podle svých slov zkoušel novou krev.

David Limberský volil Okamuru! Podle svých slov zkoušel novou krev.

Byl to Tomio Okamura a jeho strana SPD komu Limberský dal svůj hlas. Čtyřiatřicetiletý plzeňský rodák také na Instagramu svou volbu vysvětlil. „Zkouším novou krev,“ napsal a zeptal se ostatních, zda s ním souhlasí.

David Limberský není zdaleka jediným sportovcem, který Okamuru podpořil. V minulosti se světu s podobnými úmysly svěřil i bývalý kulturista a dnes bojovník MMA Filip Grznár, který dokonce s lídrem SPD občas i cvičí. Populární svalovec navíc žije v Plzni, inspiroval se jím snad Limberský?

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:15 pondělí 19. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  18
 • Trapas
  12
 • Tvl
  5
 • Sladký
  4
 • Haha
  3
 • Cože
  3
Komentáře

Mohlo by vás zajímat