Vojtěch Filip v módě sází na barvu své strany a zvyky: Dělá dobře?

25. října 2017
Předseda Komunistické strany Čech a Moravy Vojtěch Filip (62) se v politice pohybuje opravdu dlouho. V jeho šatníku se toho za ta léta ale moc nezměnilo. Co dělá špatně?

Předseda KSČM Vojtěch Filip patří v politice ke starším bardům, pohybuje se v ní přes třicet let. A při pohledu na jeho fotografie tipujeme, že čistku v šatníku od té doby rozhodně nedělal. Filip je totiž krásným příkladem toho, že ze svých zvyků nerad ustupuje.

Tak například už od devadesátých let nosí červenou kravatu, která je velmi kontrastní a poutá veškerou pozornost. Filip kvůli ní působí lehce agresivně a nedůvěřivě.

Červenou nosí i mimo poslaneckou sněmovnu. Nejčastěji je to potom červený svetr, ze kterého mu kouká límeček košile. Ne však ledajaké! Jako by nestačilo, že obléká už takto výrazný kousek, košile často mají nějaký vzor, který však společně se svetrem příliš neladí.

Vojtěch Filip nosí o velikost větší sako.

Často si také na Vojtěchovi všímáme toho, že mu jsou obleky minimálně o číslo větší, což nás vede k myšlence, že je moc neobměňuje. Délku kravat raději ani nekomentujeme.

Jeho šatník proto nehodnotíme vůbec kladně, nýbrž velmi negativně. Filip by do své skříně potřeboval vnést nový vítr.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:44 čtvrtek 22. února 2018. Anketa je uzavřena.

  • 9
  • 6
  • 4
  • 4
  • 4
  • 4
Komentáře