Autor hitu Sladké mámení Vladimír Poštulka: Je v kómatu, všichni se o něj bojí

Textař Vladimír Poštulka (75) napsal spoustu slavných hitů. Tím nejznámějším je bezpochyby píseň Sladké mámení. Hitmaker měl koncem loňského roku vážný úraz a už několik týdnů leží ve velmi vážném stavu v pražské nemocnici. Podle nejnovějších zpráv se jeho stav nelepší.

Vladimír Poštulka koncem loňského roku na své chalupě v jižních Čechách uklouzl na sněhu a uhodil se do hlavy. Jeho žena Eva okamžitě zavolala sanitku, která textaře odvezla do nemocnice v Českých Budějovicích.

„Manžel měl úraz hlavy. Je to hodně vážné,“ svěřila se tehdy deníku Aha! manželka Eva. V Českých Budějovicích byl Poštulka operován a poté byl převezen do pražské Nemocnice Na Homolce, kde je dosud. Podle informací výše uvedeného deníku se jeho stav nelepší.

Poštulka je prý stále v kómatu a lékaři jeho stav považují za velice vážný. 

Nejhorší je, že nikdo neví, co bude dál. Ani lékaři mi nedokážou říct, zda bude zase v pořádku a jak dlouho to může trvat. Pořád mě upozorňují, že mu přece jen je už pětasedmdesát,“ svěřila se před časem Poštulkova manželka Eva. 

„Nevíme, co s Vladimírem je, ani kde je, protože jeho žena je vyděšená a nekomunikuje,“ sdělil jeden z přátel známého textaře, který si nepřál být jmenován.

Vladimír Poštulka měl úraz na své chatě a je v kómatu.

Vladimír Poštulka měl úraz na své chatě a je v kómatu.

Vladimír Poštulka se kromě zmíněného hitu Sladké mámení podepsal také například pod písně Nedělní ráno nebo Veď mě dál, cesto má, kterou zpíval nezapomenutelný Pavel Bobek.

V posledních letech napsal také několik knih a stal se z něj prominentní kritik jídel.

Fotogalerie

Komentáře