Neuvařila polévku, tak dostala nášup! Ruský kickboxer brutálně zbil svou přítelkyni

6. srpna 2019
Ruský kickboxer Vitalij Krutolevič (26) brutálně zbil svou přítelkyni Anastasii. Způsobil jí několik fraktur v obličeji. Důvod byl prostý. Kráska mu odmítla uvařit pokrm, který si bijec žádal!

Vitalij a Anastasia měli prý mezi sebou téměř idylický vztah. O to víc všechny šokovalo, když kickboxer svou lásku zbil.

V nedávném rozhovoru Anastasia uvedla, že nakládačku dostala kvůli polévce. „Zní to možná trochu komicky, ale důvodem byla polévka,“ řekla zbitá kráska.

Kickboxer prý Anastasii jednoho dne rozkázal, aby mu uvařila polévku. Bylo ráno a jeho milá byla ještě rozespalá. Řekla mu tedy ne.

Vitalij Krutolevič je ruský kickboxer.

Vitalij Krutolevič je ruský kickboxer.

Odpověď ruského bijce natolik vytočila, že svou přítelkyni chytl za vlasy, odtáhl ji do kuchyně a začal ji mlátit hlava nehlava.

„První ranou mi způsobil tři zlomeniny v obličeji. Pak mi dal ještě jednu ránu, to už jsem byla v šoku a neuvědomovala jsem si, co se děje,“ popsala dále Anastasia, která musela poté podstoupit několik operací a trvalo dlouhý rok, než se zase dala do pořádku.

Zápasník z Petrohradu, který se věnuje i thajskému boxu, a dokonce soutěžil i ve finále prestižní série K-1, teď čelí obžalobě za těžké ublížení na zdraví.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:23 středa 4. prosince 2019. Anketa je uzavřena.

  • 47
  • 31
  • 30
  • 25
  • 22
  • 21
Komentáře