Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 49  Kč / 1. měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Mysleli jsme, že je někdo zabil. Co problémy s manželem? Expres mluvil se známými Victorie (†40)

  Šokující smrt Victorie Velvet (†40), kterou zastřelil žárlivý manžel David Thomas Blyth (†53), který pak obrátil zbraň proti sobě, otřásla českou veřejností. Expres mluvil s lidmi, kteří měli k Victorii blízko. Pod zárukou anonymity nám popsali poslední kontakt se zpěvačkou. Žádný z oslovených neměl ani tušení o problémech s manželem. „Když se k nám dostaly zprávy o jejich smrti, nejprve jsme mysleli, že je oba někdo zabil,“ tvrdí jeden ze známých.

  O tragické smrti zpěvačky Victorie Velvet informoval jako první turecký web Hurryiet. Podle dostupných zpráv je vrahem manžel David Thomas Blyth, který Victorii zastřelil po hádce kvůli zprávám v telefonu manželky. Podnikatel poté spáchal sebevraždu. V době incidentu byly na místě i jejich tři děti, které jsou aktuálně v péči pozůstalých.

  „V této těžké době bychom rádi požádali o respektování soukromí rodiny. Ztráta blízkých je nesmírně bolestivá, přičemž celá rodina potřebuje čas na zpracování tohoto naštěstí a zajištění nezbytných záležitostí, které s těmito okamžiky souvisí,“ uvedl David Němeček, advokát rodiny.

  Redakce Expresu se spojila s několika lidmi, kteří osobně znali Victorii Velvet. Všichni jsou z tragické zprávy naprosto v šoku

  „My se znaly patnáct let, byla jsem s ní před třemi týdny, kdy byla v Praze, a byla v pohodě a šťastná, oni se milovali, celé to absolutně nechápu,“ uvedla její otřesená kamarádka.

  Podle další známé se zpráva o úmrtí Victorie a jejího muže dostala do Čech už v noci ze středy na čtvrtek, ale mnozí tomu nemohli uvěřit. Někteří prý údajně kontaktovali konzulát, aby zjistili pravdu.

  „Původně jsme si mysleli, že je někdo oba zastřelil. Že šlo třeba o loupežné přepadení, nebo vraždu kvůli byznysu jejího muže,“ tvrdí žena.

  Museli jsme se naučit spolu žít, řekla o manželovi Victoria v posledním rozhovoru

  Deník Hurryiet v textu uvádí, že k tragédii došlo večer v úterý 11. června a incidentu předcházela žárlivá scéna ze strany manžela, kterému se nelíbily některé zprávy v telefonu manželky. Poté, co ji zastřelil, obrátil zbraň proti sobě.

  „O tom, že by měla problémy s manželem, se nikomu nesvěřovala. Jejich vztah působil jako idylický,“ tvrdí náš zdroj.

  Victoria Velvet v jednom z svých posledních rozhovorů, který poskytla webu Super.cz, ale působila, že soužití s britským podnikatelem nejspíše není úplně růžové.

  „Jsme stále spolu, už hrozně dlouho. Ale museli jsme se naučit spolu žít. On byl vždycky čtyři týdny v Česku, pak šest týdnů mimo republiku. A najednou jsme byli spolu a do toho ještě přišel covid. To byl, musím říct, masakr,“ svěřila se Victoria, která se kvůli manželovi přestěhovala před čtyřmi lety z Česka do turecké Ankary, kde měl Blyth svůj byznys.

  Fotogalerie