Poslední foto před smrtí: Veronika umírala, příbuzná ji držela za ruku

Rodina Veroniky M. truchlí. | foto: Facebook

V Torontu byla za bílého dne zastřelena čtyřiadvacetiletá Češka Veronika M., matka tří dětí trvale žijící v Kanadě. Zabít ji měli zatím z neznámých důvodů dva střelci. Rodina mladé ženy teď na sociálních sítích truchlí. Nejsilnější momentem je emotivní fotografie umístěná na Facebooku zachycující poslední minuty mrtvé dívky.

Podle svědků Veroniku M. zastřelili dva muži, kteří poté z místa činu odjeli v černém SUV. Policie na místě činu zajistila více než dvacet nábojnic. 

Češka byla nalezena bez známek života v bílém autě. Přivolaným záchranářům se ale podařilo obnovit srdeční činnost a Veronika byla převezena do nemocnice, kde svůj boj o život po pěti dlouhých dnech prohrála.


Na Facebooku jisté Lenky M., která je s největší pravděpodobností příbuznou zastřelené Veroniky, se teď objevil velice dojemný snímek. 

Jsou na něm dvě ruce. Jedna z nich nejspíše patří umírající Veronice, druhá pravděpodobně zmíněné Lence.

Poslední fotka z nemocnice.

Poslední fotka z nemocnice

K vraždě Veroniky se na Facebooku vyjádřila také její maminka, která zažívá nejhorší dny svého života.

„Zůstaly nám jen její děti, moje druhá dcerka si je vzala do své péče. Jsem celá rozklepaná. Já ty výstřely slyšela, ale nevěděla jsem, že to bylo na ni. Ještě mi psala: Mami, za deset minut už budu doma...,“ napsala matka zavražděné Češky na svém profilu.

Po Veronice doma zůstaly tři děti, tomu nejmladšímu je teprve pár měsíců.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:25 19. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  19
 • Tvl
  18
 • Cože
  16
 • Haha
  11
 • Super
  10
 • Sladký
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat