jít naiDNES.cz

Ozval se otec unesených synů slovenské moderátorky: Zneužívala naše děti, chtěla mě vymazat

Jeremy Hulsh zveřejnil fotku se syny, které má s moderátorkou Verou Wisterovou. | foto: Koláž Expresu

Klíčová informace a stopa v pátrání po synech slovenské moderátorky Very Wisterové! Ty měl na konci minulého týdne z obchodního centra v centru Bratislavy unést jejich otec, Izraelec Jeremy Hulsh, a opustit s nimi Evropu. Nyní na dálku tvrdí, že mu kvůli zkorumpovanému slovenskému systému nic jiného nezbývalo!

Za Izraelce s americkým občanstvím Jeremyho Hulshe se Vera Wisterová vdala před devíti lety. Ačkoliv spolu mají dva syny, manželství jim nevydrželo a slovenská moderátorka se společně i se syny vrátila z Izraele, kde společně rodina žila, zpátky na Slovensko, kde podala žádost o rozvod.

Soud rozhodl, že otec dětí může své syny vídat pouze v úterý a ve čtvrtek a každý druhý víkend. Navíc pouze na tři hodiny, a to v přítomnosti matky synů nebo osoby, kterou ona určí.

A právě to byl nejspíše důvod, proč se otec Harlowa Paxe (8) a Theodora Stevena (5) minulý čtvrtek rozhodl, že své syny unese.

„Vzal je otec a od té doby nevím, kde jsou,“ sdělila moderátorka, která navíc potvrdila, že otec měl mít u sebe i cestovní pasy jejích synů.

Ačkoliv si původně myslela, že s nimi vycestoval do Izraele, kde společně jako rodina žili, podle všeho odletěl do Kanady, odkud se měl vydat dál do Chicaga, kde bydlí jeho bratr.

Právě tam nejspíše vznikla i fotografie otce se syny, kterou na Facebooku se šokujícím obviněním zveřejnila americká novinářka Malina Saval.

„Pro ty, co sledují Jeremyho: Následující výrok pochází z důvěryhodného, ale anonymního zdroje. Není ode mne, ale od jedince, který dlouhá léta tvrdě pracoval, aby vyhrála spravedlnost. Poté, co se tři roky snažil uprchnout před zneužíváním lidských práv, korupcí a zadržováním na Slovensku, které následovalo po hrozném únosu ze strany jejich matky Very Wisterové, jsou Jeremy a jeho děti v bezpečí,“ píše Saval s tím, že slovenská moderátorka dělala všechno pro to, aby děti na svého otce zapomněly.

„Právo zapojit se do výchovy dětí náleží oběma rodičům. Nejde o exkluzivitu pro lidi s konexemi, kteří jsou zkorumpovaní,“ píše dál a dodává, že moderátorka se roky tvářila jako oběť, přitom se na svých synech dopouštěla toho nejhoršího.

Naznačuje také, že aby Hulsh mohl své syny vídat, musel slovenské moderátorce platit. „S tím je ale konec a celá pravda brzy vyjde na povrch,“ dodává zdroj s tím, že úprk ze Slovenska byl nutný kvůli ochraně dětí a řádnému procesu.

Podle serveru Pluska.sk to není poprvé, co se moderátorka takto bála o své děti. Na konci února 2017 jí manžel odmítl děti vrátit, a tak musela v hotelu, kde byla v místnosti s chlapci zamčená i jejich babička (Hulshova matka), zasahovat policie.

Podle slovenských médií boje o děti neustaly, naopak. Manžel slovenské moderátorky ještě přitvrdil, když nového přítele Wisterové obvinil z mravnostního ohrožení dětí. 

Moderátorka se k celé záležitosti zatím nevyjádřila.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat