Středa 28. února 2024, svátek má Lumír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Věra z legendární Výměny: Porodila čtvrté dítě! Expresu popsala, jak vzpomíná na natáčení

  Málokterý díl populární reality show Výměna manželek způsobil takovou vlnu nevole, jako ten s Věrou Blehovou v hlavní roli. Dvojnásobná maminka, která žila s manželem Petrem a dcerami na ubytovně, se tehdy například netajila tím, že si vůbec nečistí zuby, protože ji prý bolí dásně. Příšerné hygienické návyky měly i malé holčičky. Nyní se Věra pochlubila šťastnou novinkou. Její rodina se opět rozrostla a ona na sociálních sítích ukázala své už čtvrté dítě! „Je to třetí holčička a samozřejmě nám dělá samou radost,“ svěřila se redaktorovi Expresu Blehová, která promluvila také o vztahu se svým manželem Petrem a zavzpomínala na natáčení.

  Na oficiální facebookové stránce Výměna manželek se v úterý objevila vtipná vzpomínka na legendární díl z roku 2015 s Věrou Blehovou, která si za své hygienické návyky od televizních diváků vysloužila přezdívku „špindíra“.

  Věra se svým manželem Petrem tehdy žili na ubytovně v malém pokoji se dvěma dcerami, před kterými neustále kouřili a nenaučili je ani čistit si zuby. Šlo bezpochyby o jeden z nejkontroverznějších dílů.

  Žádný účastník této populární reality show také nečelil takové nenávisti, jako právě Věra. Lidé si ji fotili, když pracovala v obchodě za kasou a fotky pak kolovaly po sociálních sítích. Někteří dokonce podepisovali petici, aby byly dvě roztomilé dcerky Věře odebrány.

  Věra ukázala čtvrté dítě a říká: Na natáčení radši nevzpomínám!

  To se ale nakonec nestalo a nedávno se navíc Věra na svém facebookovém profilu pochlubila, že s manželem Petrem přivítali už čtvrtý přírůstek do rodiny.

  Věra Blehová má další dítě.

  „Je to holčička a samozřejmě nám dělá samou radost,“ svěřila se redaktorovi Expresu Věra, která jinak s médii vůbec nekomunikuje a pečlivě si střeží své soukromí.

  „S manželem se máme dobře, sice to občas skřípe, ale to asi každému po třinácti letech,“ dodala Věra Blehová, která se krátce vyjádřila také k natáčení výše popsaného dílu Výměny manželek.

  „Vůbec to na to nevzpomínám, není na co vzpomínat,“ uvedla čtyřnásobná maminka, která je bezpochyby ráda, že už má to nejtěžší období za sebou a s manželem Petrem si žijí mnohem lépe, než když byli na ubytovně.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...