Šíří nenávist a vlastní dítě si vzal jako štít, obul se do Klause ml. senátor Láska

19. listopadu 2019
Senátor Václav Láska (SEN 21) si vzal na paškál Václava Klause mladšího. Šéf hnutí Trikolóra podle něj vědomě šíří atmosféru nenávisti, navíc se prý neštítí využít vlastní dítě jako štít. „Neštítí se ničeho, mne si ruce, jak se mu plán daří,“ míní senátor.

„Václav Klaus ml. má svoji politiku nalajnovanou jasně. Zpoza své klávesnice chrlí na sociálních sítích jeden útok za druhým. Napadá kohokoli, kdo se mu nelíbí. Aniž by třeba toho člověka osobně znal nebo se s ním potkal. Neštítí se brutálně zaútočit na šestnáctiletého kluka,“ obul se do poslance Václava Klause mladšího senátor Václav Láska.

Šéf hnutí Trikolóra mu podle všeho hodně leží v žaludku. „Lže, kudy chodí. Je-li ze lži usvědčen, dětinsky se odmítá omluvit. Precizně buduje atmosféru nenávisti. A do ní pak vyrazí s vlastním malým dítětem jako štítem,“ doplnil svou řeč Láska, jenž odkázal na incident, který se 17. listopadu stal na Národní třídě.

Rozvášněný dav tu slovně napadl Klause mladšího, jenž přišel uctít památku listopadu 1989 se svou dcerou.

„Dostane pár peprných urážek od několika jedinců v davu. Pečlivě vše dokumentuje. A hned zužitkuje na sociálních sítích. Jeho příznivci na verbální urážky několika jedinců reagují výhrůžkami smrtí všem ‚chvilkařům‘. Kolo nenávisti se roztáčí dál,“ komentuje události posledních dní Láska, který má za to, že je vše promyšleným kalkulem a hraním na city (a nízké lidské pudy).

„Václav Klaus ml. si spokojeně mne ruce, jak se mu ten politický plán hezky daří,“ míní senátor.

„Po pomatencích typu Sládka, Konvičky či Okamury přichází inteligentní člověk, který umí s nenávistí pracovat. Neštítí se ničeho. Ví, co chce, a precizně si za tím jde. Obávám se, že i Česko už našlo svého Kotlebu,“ uzavřel svou řeč Václav Láska, který mimo jiné inicioval žalobu na Miloše Zemana, s níž ale nakonec neuspěl.

Václav Klaus mladší se senátorovým statusem nenechal rozhodit. „Přeju pánovi vše dobré, hodně lásky, spokojenosti, zdraví...,“ vzkázal přes Expres.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:22 středa 18. března 2020. Anketa je uzavřena.

  • 124
  • 42
  • 29
  • 27
  • 26
  • 23
Komentáře