Čech Milan se stal obětí napadení v Irsku: Mou ženu zbili gayové, mně ukousli ucho

14. října 2017
V Dublinu, hlavním městě Irska, žije Milan H. se svou rodinu už 14 let. I tak se ale neustále potýká s místními xenofiby. Jednatřicetiletý rodák z České republiky se svěřil se svou zkušeností irské televizi RTÉ2.

Milan H. televizi RTÉ2 sdělil, že se stal obětí  útoku. Jeden z útočníků mu dokonce ukousl kus ucha!

Jiní agresoři prý ale nejdříve napadli jeho ženu Joannu. Útoku, který se odehrál během populárního pochodu homosexuálů, předcházel sex na veřejnosti.

„Kolem šesté večer začali přímo pod našimi okny souložit dva muži. Manželka, která se vracela domů s naším dítětem, je vyzvala k odchodu,“ svěřil se irské televizi Milan. 

Gayové ovšem nebrali přání ženy v potaz a začali být vulgární a agresivní. „Hodili s ní o zeď a bili ji pěstmi. Děcko dokázala ochránit, sebe už ne,“ popisoval Milan.

Tři týdny po po této zkušesnoti se stalo snad ještě něco horšího právě Milanovi. 

„Dva muži mi na ulici nadávali, plivali na mě a křičeli, že ve své zemi nechtějí žádné zas*ané cizince. Jeden z nich pak toho druhého vyhecoval, aby mi ukousl ucho. Pak mě ještě zbili.“

Milan H. zažil brutální útok od irských bijců.

Milan se se svou ženou televizi také svěřil s tím, že si jako cizinec v Irsku připadal ne zrovna bezpečně už dříve. Teď se ale oba bojí chodit ven. Pár dokonce policii požádal o policejní ochranu.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:29 neděle 11. února 2018. Anketa je uzavřena.

  • 21
  • 15
  • 13
  • 13
  • 10
  • 9
Komentáře