Syřan se 4 manželkami a 23 dětmi na dávkách v Německu bere 9,5 milionu korun

Uprchlík žijící v Německu si na sociálních dávkách přijde ročně na neuvěřitelných 9,7 milionu korun. Dávky pobírá na svoje čtyři manželky a dvacet tři dětí. (Ilustrační foto) | foto: reprofoto cnn.com

Německo drží v Evropské unii první místo v počtu přijatých uprchlíků. Valná většina z nich pobývá v azylových centrech a pobírá sociální dávky. Rekordmanem v příjímání sociálních dávek je pak devětačtyřicetiletý Syřan Ghazia A. Ten si za rok přijde na více jak 9,5 milionu korun.

Do Evropské unie v minulém roce přišly téměř dva mililony uprchlíků. Nejvíce z nich pak zamířilo do Německa. Většina uprchlíků pak v současné době pobývá v uprchlických centrech a jejich jediným příjmem jsou pak sociální dávky. A tyto příjmy mohou být v některých případech přímo královské.

Absolutním rekordmanem v přijímání sociálních dávek je pak devětačtyřicetiletý Syřan Ghazia A. Ten si za rok přijde na neuvěřitelnou částku v přepočtu 9,7 milionu korun. Jak je možné, že na částku, která bohatě převyšuje průměrný německý plat? Ke královskému příjmu Syřanovi pomohla jeho nebývale rozvětvená rodina.

Ghazia A. do Německa dorazil spolu se svými čtyřmi manželkami a třiadvaceti dětmi. Islámské právo totiž mužům umožňuje mít až 4 manželky za předpokladu, že je dokáže uživit. O tom v případě rekordního příjmu ze sociálních dávek nemůže být pochyb.

Syřan žijící v mnohoženství ve své vlasti pracoval v půjčovně aut. V Německu nepracuje a s tím, kolik dostává od státu se mu nelze příliš divit. Vzhledem k tomu, že Německo neuznává mnohoženství, musel si Ghazia A. vybrat jednu z žen, která s ním žije v městečku Montabaur v Porýní-Falci.

Zbylé ženy s dětmi bydlí v sousedních vesnicích a pravidelně se navštěvují.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:23 středa 22. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  327
 • Tvl
  209
 • Trapas
  72
 • Super
  67
 • Haha
  57
 • Sladký
  38
Komentáře