Personál hotelu v Tunisku zlomil Čechovi nos a ruku! Kvůli stížnostem na ubytování

10. srpna 2018
Představte si, že si v katalogu cestovní kanceláře vyberete luxusní čtyřhvězdičkový hotel, vhodný pro děti, s krásnou pláží a stravováním all inclusive. Když na místo vysněné dovolené dojedete, zjistíte, že vůbec nic není tak, jak by mělo být. A když se ozvete a stěžujete si, personál hotelu vám dá nakládačku. Přesně to se stalo českému turistovi v Tunisku.

Na skupinku českých a slovenských turistů čekalo v Tunisku nepříjemné překvapení. Hotelové pokoje i jídelna se nacházely ve velice zanedbaném a špinavém stavu a na neuklizené pláži byly kousky střepů. To nejhorší ale byla všudypřítomnost nezakrytých elektrický kabelů, a to dokonce i v blízkosti bazénu. Takže pro děti, zvláště ty menší, naprosto nevhodné a hlavně nebezpečné.

Jídelna samá moucha. Prostírání špinavé. Všude spousta talířů. Neumyté nádobí. Neměli jsme si kam sednout. Neměli jsme dostatek jídla,“ popisuje hororovou dovolenou jedna z účastnic zájezdu Lenka Müllerová. „Moře bylo špinavé. Samé chaluhy na pláži. Na fotkách byla pláž krásně čistá, velká. Prostě čtyři slunečníky v řadě, tam byl sotva jeden,“ pokračuje další turistka, Kateřina Sedláčková.

Turisté proto udělali to, co by udělal každý. Obrátili se na personál hotelu a na dané věci si stěžovali. Jejich mluvčím, respektive překladatelem, byl pan Jiří Buchta, kterého si tři manažeři hotelu jednoho dne pozvali do místnosti za recepcí.

„Když jsem přišel, tak mi sdělili, že už svým krajanům, kteří neumí anglicky, nesmím nic říct. Nesmím k nim chodit a řekli mi, ať se vystěhuji před hotel, že už tady nebydlím a že už tady nesmím dál být. Ukazoval jsem, že mám náramek a v té chvíli se na mě vrhli,“ uvedl pan Buchta pro FTV Prima.

V okamžiku, kdy začal proti svému vystěhování protestovat, přišel brutální útok. Personál hotelu ho napadl a Čech skončil se zlomenou rukou a nosem. Na vlastní náklady se dopravil do místní nemocnice, kde mu ruku chtěli operovat. Pojišťovna nakonec rozhodla o jeho převozu do České republiky. Téměř sedm desítek ostatních turistů následně podalo stížnost a čekají na její vyřízení.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:18 sobota 8. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

  • 69
  • 42
  • 19
  • 18
  • 15
  • 12
Komentáře