jít naiDNES.cz

Tragická nehoda na Smíchově: Zemřela žena se psem, motorkář je zraněn

Žena při srážce s motocyklem zemřela. | foto: Policie ČR

Obrovská tragédie se stala dnes v ranních hodinách. Pětatřicetiletou ženu srazil projíždějící motocyklista, bohužel svým zraněním na místě podlehla. Pes, kterého venčila, nehodu také nepřežil a motorkář skončil v nemocnici.

„Na Hořejším nábřeží se stala tragická dopravní nehoda, při níž zemřela žena, zranil se motorkář a uhynul pes,“ řekli Blesku policisté. 

Ženu se záchranáři pokoušeli třicet minut na místě oživovat, bohužel marně. Její zranění nebyla slučitelná se životem, byla natolik vážná, že na místě zemřela.

„Zraněného devětatřicetiletého motorkáře záchranáři transportovali na ortopedii do motolské nemocnice s pohmožděným hrudníkem,“ dodali. 

Na místě jsou neustále policisté a zjišťují příčinu nehody. Celé Horní nábřeží je uzavřeno, tvoří se velké kolony. „Objízdná trasa je přes ulice Vltavská, Svornosti a Lidická,“ dodali policisté. 

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat