jít naiDNES.cz

Poznáte ji? Okamurova expřítelkyně Monika. Z dívenky vyrostla sexbomba, pracuje na Nově!

Z Moniky vyrostla pořádná kočka! | foto: Koláž ExpresuProfimedia.cz

Tomio Okamura (46) na svém Facebooku neřeší jen migranty. Nedávno se na něm pochlubil expřítelkyní Monikou Talašovou (27). Ta se od rozchodu s populárním politikem pořádně změnila! Z vyjukané dívenky vyrostla sexy divoška, která má sociálních sítě plné velice svůdných fotografií.

Předseda SPD Tomio Okamura na svůj Facebook přidal fotografii, na níž je kromě něj také redaktorka televize Nova s mikrofonem a dělá s politikem zrovna rozhovor.

Okamura ke snímku připsal, že onou redaktorkou je jeho bývalá přítelkyně Monika Talašová, se kterou chodil před lety.

„Jsme dodnes dobří přátelé,“ napsal ke snímku Okamura.

Tuto fotografii umístil Tomio Okamura na svůj Facebook. Po jeho boku je jeho...

Tuto fotografii umístil Tomio Okamura na svůj Facebook. Po jeho boku je jeho bývalá přítelkyně Monika Talašová, se kterou se prý politik rozešel v dobrém. Ona je na stáži v televizi Nova.

Monika vystudovala Vysokou školu ekonomickou a nově je na stáži ve zpravodajské redakci televize Nova.

Do Okamury se o téměř dvacet let mladší Monika zamilovala v roce 2011. Údajně pro nedostatek času a pozornosti se s ním po pěti letech rozešla.

Takhle jim to kdysi slušelo.

Takhle jim to kdysi slušelo.

V době, kdy s Okamurou tvořila pár, působila Monika jako vyjukaná dívenka. Během pár let z ní vyrostla ale pořádně sexy žena, která se navíc nebojí své dokonalé tělo poodhalovat na sociálních sítích.

Na sociálních sítích má Monika velice svůdné fotografie.

Na sociálních sítích má Monika velice svůdné fotografie.

Monika se v minulosti svěřila, že politika sbalila přes Facebook. Poslala mu prý obdivnou zprávu.

„Napsala jsem mu, že se mi líbí jeho aktivity, že ho v nich podporuji, že mi připadá jako zajímavá osoba,“ řekla před lety pro deník Aha! Monika.

Monika Talašová, bývalá přítelkyně Tomia Okamury.

Monika Talašová, bývalá přítelkyně Tomia Okamury

Okamurovi se mladá dívka zalíbila a pozval ji na večeři do luxusní restaurace. Netrvalo dlouho a studentka se do rodáka z Tokia zakoukala a láska byla na světě.

Takto vypadá Monika dnes.

Takto vypadá Monika dnes.

„Čekala jsem, že bude menší a že se mi líbit až tolik nebude. Nicméně má exotické rysy, je vysoký, a když jsem ho viděla osobně, bylo jasno,“ řekla poté Blesku Monika, kterou prý vůbec nezajímalo, jestli je Okamura bohatý, protože ona sama pochází z finančně zajištěné rodiny.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat