Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seR13i42c18h35a44r89d 40T80l50u44š93t89í72k
Nikdo k tomu neřekne ani slovo, protože národ to snad ani moc nezajímá. O kulturu i politiku se zajímám celkem dost, od Havla jsem viděl Audienci, Vernisáž a jeho první prezidentský projev byl skvělý. Ale jsem v naší zemi menšina. Havel prodal majetek nějakému estébákovi a tím morálně zakopl a národ si to pamatuje. Knihovna V. Havla je prostě minoritní záležitost pro pár intoušů. Zhruba stejně vím, že kdesi v Praze je Muzeum zemědělství nebo se koná Pražské jaro, ale nemám potřebu tam někdy jít.
A to slavné "přejmenování letiště". Dobře, v autobusech a na Radiožurnálu možná používají nový název - ale mezi lidmi se pořád říká Ruzyně a na kufr vám nalepí etiketu s kódem PRG a ne LVH:-)