Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

RT

Nikdo k tomu neřekne ani slovo, protože národ to snad ani moc nezajímá. O kulturu i politiku se zajímám celkem dost, od Havla jsem viděl Audienci, Vernisáž a jeho první prezidentský projev byl skvělý. Ale jsem v naší zemi menšina. Havel prodal majetek nějakému estébákovi a tím morálně zakopl a národ si to pamatuje. Knihovna V. Havla je prostě minoritní záležitost pro pár intoušů. Zhruba stejně vím, že kdesi v Praze je Muzeum zemědělství nebo se koná Pražské jaro, ale nemám potřebu tam někdy jít.

A to slavné "přejmenování letiště". Dobře, v autobusech a na Radiožurnálu možná používají nový název - ale mezi lidmi se pořád říká Ruzyně a na kufr vám nalepí etiketu s kódem PRG a ne LVH:-)