Sobota 18. května 2024, svátek má Nataša
 • Premium

  Získejte všechny články mimořádně
  jen za 49 Kč/3 měsíce

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Podnikatel Horáček, kterého vdova Šuralová ze strachu opustila: Slavné milenky a vážná nařčení!

  Podnikatel Horáček, s nímž se vdova Šuralová rozešla, má velmi zajímavou minulost. | foto: Koláž Expresu

  Provází ho pověst muže, který má slabost pro krásné ženy, ale také se o něm šušká, že se ke svým partnerkám nechová zrovna jako gentleman. Vlivný podnikatel Tomáš Horáček, s nímž se podle informací Expresu před časem rozešla Denisa Šuralová, vdova po tragicky zesnulém fotbalistovi Josefu Šuralovi (†28), má co se týče vztahů velmi zajímavou minulost. Jeho postelí prošlo hned několik slavných modelek. Jedna z nich se měla svým kamarádkám svěřit, že ji Horáček fyzicky napadal!

  Před pár dny redakce Expresu exkluzivně informovala o nečekaném rozchodu Denisy Šuralové a podnikatele Tomáše Horáčka, kteří spolu mají čtyřletého syna Tomáše. Chlapec přišel na svět rok poté, co tragicky zemřel Denisčin milovaný manžel a bývalý fotbalový útočník Josef Šural.

  „Denisa se s ním definitivně rozešla, je to čerstvé,“ uvedl náš důvěryhodný informátor, který si nepřál být jmenován.

  „Jejich vztah byl toxický a k tomuto kroku se Denisa dlouhé roky odhodlávala. Věděla, že s takovým člověkem prostě žít nechce, ale měla strach. Až nyní našla odvahu to udělat,“ dodal zdroj Expresu, podle kterého byla Šuralová s Horáčkem dlouhodobě nešťastná. Zašlo to prý tak daleko, že se ho bála a o Denisu měli strach zase její známí.

  Denisa Šuralová, kterou Expres oslovil, zatím rozchod nechce oficiálně komentovat. Podle našeho zdroje prý během čtyřletého vztahu naplno poznala, co je pravdy na Horáčkově kontroverzní pověsti. Byznysmen se kromě politických kauz proslavil také románky se slavnými modelkami. Není tajemstvím, že randil s Dominikou Mesarošovou, Romanou Pavelkovou a několik let tvořil pár s bývalou partnerkou Leoše Mareše Hankou Svobodovou, se kterou má dokonce syna Sebastiana.

  Nejbouřlivější vztah měl Horáček jednoznačně s Pavelkovou. Po jejich rozchodu se v médiích objevily informace, že podnikatel údajně neměl problém na krásku vztáhnout ruku.

  „Romču jsem několikrát viděla na přehlídkách a byla samá modřina, hrozně trpěla. Vím, že jí několikrát ubližoval, byl hysterický a dělal žárlivé scény,“ přiznala tehdy deníku Blesk jedna z kamarádek Pavelkové.

  Romana Pavelková a Dominika Mesarošová

  Romana Pavelková, která se po třaskavém vztahu s Horáčkem rozhodla podporovat ostatní ženy s podobným a mnohdy i horším příběhem, i v současné době dává rozhovory, v nichž přiznává, že se stala obětí domácího násilí. Horáčka v nich ale přímo nejmenuje.

  „Ze začátku to byly nadávky, urážky, shazování. Potom tě chytne za vlasy nebo za ruku, takže máš modřinu, nebo s tebou zacloumá, nebo tě chytne pod krkem,“ popsala Pavelková v nedávném rozhovoru pro eXtra.cz.

  „Je to už deset let, ale co si vzpomínám, kdy jsem to rozsekla, to bylo opravdu napadení, kde jsem vypadala jako po bouračce. Nějakým zázrakem mi blesklo v hlavě, že si vymyslím příběh, že musím nutně druhý den k rodičům. Tehdy už mě držel od rodiny,“ vyprávěla dále Romana.

  „O tom, co se v našem vztahu dělo, jsem nikdy veřejně nepromluvila a nemám zapotřebí ani dnes na někoho ukazovat prstem. Není to nic, na co vzpomínám ráda. Když jsem se z toho dostala, založila jsem nadační fond, který si klade za cíl pomáhat obětem domácího násilí, aby se nebály. Dodáváme jim odvahu o problémech mluvit a bojovat proti násilníkům,“ vysvětlila před časem Pavelková, která na vztah s Horáčkem pochopitelně nevzpomíná ráda.

  Fotogalerie