jít naiDNES.cz

Tohle mu nesmí projít, vzkazuje matka Simony, kterou srazil mladík na skútru

Maminka zesnule Simony dala na Facebook parte. | foto: koláž Expres.cz/ facebook

Život krásné Simony ukončil v neděli odpoledne mladík na skútru. Na Orlíku se srazil s loďkou, na níž byla dívka se svým přítelem. Její rodiče jsou v slzách a volají po spravedlnosti.

Nelze si ani představit, jakou bolest asi musí cítit rodiče osmnáctileté Simony, kterou v neděli odpoledne srazil mladík na vodním skútru na přehradě Orlík.

Simonina matka truchlí i prostřednictvím smutných vzkazů na Facebooku. „Bože, vrať mi mou jedinou dceru, prosím.“ Pochopitelně došlo i na spílání viníkovi: „Tohle mu nesmí projít, nesmí, vzal mi vše.“

Ještě drsnější vyjádření poskytl otec zesnulé dívky: „Já všem zúčastněným děkuji za komunikaci tady. Je vidět, že máte v hlavě víc než ty ostatní instituce a bezpáteřní m*dky na těch prašivejch skútrech. Tohle se jen tak nenechá.“ Reagoval tak na komentáře lidí, kteří nechápou, jak můžou skútry na přehradách jezdit až 100 kilometrovou rychlostí.

Matka zesnulé dívky už vyvěsila parte.

Parte, které matka zveřejnila na Facebooku.

Parte, které matka zveřejnila na Facebooku.

„Šárko, je mi moc líto, co se stalo. Byla to nádherná holka. Upřímnou soustrast. Asi nikdo z nás Ti nedokaze zaplnit to prázdné místo v Tvém srdci po ztrátě tak milované osoby. Jen čas zacelí tu ránu,“ píší zdrcené matce přátelé a známí kondolence na facebookovou zeď.

Nedělní nehodu vyšetřují policisté a hledají svědky, kteří mohli tragédii vidět. V tu chvíli totiž kolem proplouval parník s turisty. Jejich svědectví by mohlo pomoci s vyšetřováním.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 9. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  47
 • Trapas
  17
 • Super
  14
 • Cože
  12
 • Haha
  11
 • Sladký
  10
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře