Fotograf z Čech popsal spor s migranty: „Mé dívce za nahotu vyhrožovali znásilněním!“

10. října 2017
Děsivá zkušenost, na kterou nelze zapomenout. Tak se dá popsat příběh, se kterým se světu skrz Facebook svěřil rakouský fotograf českého původu Thomas Busek (34). Šestice migrantů toto léto ohrožovala jak jeho, tak jeho přítelkyni.

Čtyřiatřicetiletý umělec vyrazil letos v létě se svou přítelkyní k jednomu rakouskému koupališti. Jeho milá se chtěla opalovat „nahoře bez“, proti byl ovšem hlouček migrantů.

„Opalovali jsme se vedle sebe, když k nám najednou přišlo šest vousatých mužů a přikázali nám, že se musí obléknout. Vyhrožovali přitom, že jestli se nezakryje, tak za sebe nemohou ručit a hrozí jí znásilnění. Ačkoli ještě nebylo moc pozdě a v blízkosti se pochybovalo hodně lidí, nikdo nám nepomohl,“ napsal fotograf Thomas Busek na svém profilu na Facebooku.

Celý incident si Busek navíc nahrál na video, které poté zveřejnil na YouTube. Podle rakouského fotografa s českými kořeny vše mohlo skončit mnohem hůře. Šestice migrantů byla velmi agresivní.

„Chovali se čím dál tím agresivněji. Mé přítelkyni nadávali do dě*ek a uráželi i všechny Rakušany. Ještě musím podotknout, že po dobu naší konverzace se obraceli jenom na mě. Jako bych snad byl jejím vlastníkem,“ popsal nepříjemný zážitek na svém Facebooku Busek.

Thomas Busek se svěřil s děsivou zkušeností.

Thomas Busek se na Facebooku svěřil se svou děsivou zkušeností s migranty.

Nepříjemná zkušenost Buskovi naprosto změnila názor na milované Rakousko a zejména město Vídeň, kde se incident měl stát. Z místa, které mladý fotograf označoval jako ideální pro život, se rázem stalo peklo.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:16 středa 7. února 2018. Anketa je uzavřena.

  • 49
  • 15
  • 15
  • 8
  • 7
  • 7
Komentáře