Islám dostal přednost! Tereza šla k soudu zbytečně, soudce odjel na náboženskou pouť

14. srpna 2018
Přislíbil co nejrychlejší posun v případu, teď ale soudce české pašeračky Terezy řízení opět z podivných důvodů odročil. Tentokrát proto, že se vydal na náboženskou pouť! Dvaadvacetiletá blondýnka si tak do soudní budovy dorazila pouze odškrtnout docházku, ani to ji však nerozhodilo a opět působila jako filmová hvězda.

Soudní řízení s pašeračkou Terezou z Uherského Hradiště působí jako jedna velká groteska. Jasně to dokazuje včerejší soudní stání – těžko spočítat, kolikáté již to bylo.

Dívka k soudu opět dorazila jako celebrita. Na sobě měla slušivou košili, šálu a jako tradičně černé brýle. Fotografům rozdávala úsměvy a jen těžko by člověk neznalý vážnosti jejího případu mohl odhadnout, že jí v krajním případě hrozí i trest smrti.

Na lepší náladě Tereze nepochybně přidala nedávná slova soudce, který její případ po dlouhých měsících slíbil vyřešit co nejdříve. Možná čekala, že k zásadnímu posunu dojde už nyní. To se ale hluboce zmýlila.

Soudce totiž její stání odročil, jako již poněkolikáté. Už dříve zůstával nad jeho důvody rozum stát – jednou si vzal dovolenou, jindy se tak rozhodl kvůli kriketovému turnaji ve městě, pak zase vypadl proud. Jeho odůvodnění bylo úsměvné i tentokrát, místo soudcování důležitého případu se vydal na náboženskou pouť!

„Na dnešním stání byla zaznamenána pouze docházka. Soudce, který má případ na starost, odjel na náboženskou pouť. Zastupující soudce odložil další stání na sobotu 18. srpna, ale i v tomto případě se počítá pouze se zaznamenáním docházky,“ řekla mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová Blesku.

Tereza se tedy opět vrátila na celu s nepořízenou. Zda soudce dostojí svému slibu a po měsících nekončících tahanic její případ rozlouskne, tak ukážou až následující týdny.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:58 středa 12. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

  • 13
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
Komentáře