Terezin bývalý právník trpí nevyléčitelnou chorobou! Podobně jako řada celebrit

Teď již bývalý právník pašeračky Terezy trpí stejnou nevyléčitelnou nemocí jako spousta slavných osobností! | foto: Facebook

Ztráta lukrativního případu není jediným problémem, který pákistánského právníka Čaudhrího Džaváda Zafara trápí. Kontroverzní muž, kterého se česká pašeračka Tereza rozhodla propustit ze svých služeb, totiž trpí nevyléčitelnou chorobou! Může snad být ohrožen na životě? A jaké české osobnosti trápí stejný problém?

Vytvářel kolem sebe auru špičkového obhájce, který dokáže z problémů se zákonem vysekat i ty největší zločince. Pašeračka Tereza z Uherského Hradiště ale Čaudhrímu Džavádovi Zafarovi na špek neskočila a minulý týden už ji před soud doprovázel někdo jiný.

Skutečné důvody si můžeme jen domýšlet, pravděpodobně však Zafar o lukrativní prácičku u mezinárodně sledovaného případu přišel tím, že až příliš otevřeně komunikoval s médii. Nejprve zvesela poskytoval rozhovory o stavu dívky, pak ale změnil taktiku a třeba Expresu se pokoušel prodat citlivé informace ze spisu za pořádný balík.

Jak se nyní podařilo vypátrat Blesku, Zafara trápí ještě jeden problém: Trpí nevyléčitelným onemocněním kůže zvaným vitiligo!

Vitiligo je neinfekční choroba, kvůli které člověk ztrácí buňky tvořící pigment, což se pak projevuje výskytem nepravidelných světlých skvrn na kůži. Tvořit se mohou třeba i na obličeji či v oblasti genitálií, nejčastěji však kolem prstů na ruce – a právě to je i Zafarův případ. Ačkoliv to na většině facebookových fotografií skrývá, pár z nich jeho problém odhaluje.

Zafarovi drobná vada na kráse zřejmě příliš nevadí.

Zafarovi drobná vada na kráse zřejmě příliš nevadí.

Je snad Terezin bývalý právník ohrožen na životě? Podle odborných informací na internetu nikoliv, v podstatě jediným vážným problémem u vitiliga prý může být, že se nemocný svou vadou na kráse dostane do depresí. A to v případě sebevědomého Zafara nejspíš nehrozí.

Slavní s vitiligem

Nemoc vitiligo není nijak výjimečná ani u českých či zahraničních osobností. Jednou z nich je třeba národem milovaný hokejový komentátor Robert Záruba, u něhož je vada kůže patrná v oblasti očí.

Stejný problém pak trápí třeba i herečku Lenku Krobotovou, která si s ním však příliš hlavu neláme – občas skvrny zakryje make-upem, jindy se tím zdržovat nehodlá a sama se už nechala slyšet, že se rozhodně nemá za to stydět. Dalším hercem s vitiligem je pak třeba i Bolek Polívka.

Lenka Krobotová se za svou nevyléčitelnou kožní nemoc nestydí. I proto nemá...

Lenka Krobotová se za svou nevyléčitelnou kožní nemoc nestydí. I proto nemá problém obléknout dvoudílné plavky.

Výjimkou však tato drobná vada na kráse není ani u zahraničních osobností. Za svého života se s ní potýkal třeba i popový král Michael Jackson, ze současných celebrit pak lze jmenovat například bývalého moderátora motoristického pořadu Top Gear Richarda Hammonda.

Winnie Harlow

Winnie Harlow udělala z vady na kráse svoji přednost!

Kanaďance Winnie Harlow dokonce vitiligo nijak nebrání v tom, aby se jako černoška s bílými skvrnami v obličeji procházela po mole a byla úspěšnou modelkou!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:34 13. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Haha
  11
 • Trapas
  10
 • Cože
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  8
Komentáře