Pusinky s právníkem a upřímný úsměv. Heroinová Tereza měla ke štěstí pádný důvod

25. února
Úsměvy na všechny strany opět rozdávala Češka Tereza Hlůšková (22), která je v Pákistánu obviněna z pašování heroinu. Během pondělního soudu vypadala velmi šťastně, a dokonce posílala na dálku polibky svému právníkovi. A měla pro to pádný důvod. Její obhájce totiž předvedl skvělý výkon během své závěrečné řeči. Pomůže to k vytoužené svobodě?

U pondělního soudu v Pákistánu byl opět přítomen i náš exkluzivní zdroj, který celý případ Terezy Hlůškové bedlivě sleduje.

„Tereza byla dnes velice šťastná, dokonce posílala na dálku polibky svému právníkovi,“ řekl nám náš zdroj.

Tereze patrně vykouzlil úsměv na tváři skvělý výkon jejího právníka. Ten přednesl v angličtině svou závěrečnou řeč a zamítl všechna obvinění soudu. 

Prohlásil, že jeho klientka je nevinná a výpovědi celníků, kteří ji tehdy na letišti zadrželi, se neslučují se skutečností.

Terezin právník u soudu dále poukázal na fakt, že taška, ve které bylo devět kilogramů heroinu, nebyla majetkem mladé Češky. 

Po pondělním líčení byla jak Tereza, tak její právník ve skvělé náladě. Posílali si navzájem na dálku polibky a vyměňovali si upřímné úsměvy.

Tereza svému právníkovi poděkovala za jeho skvělý výkon. Podle ní byly jeho argumenty velice silné.

Další soudní líčení s Terezou Hlůškovou, která je v Pákistánu už od 10. ledna 2018, je v plánu tuto středu. Před soudem bude mluvit opět Terezin právník, ale také člověk, který zastupuje jednoho ze spoluobžalovaných.

Fotogalerie

Anketa

Pusinky s právníkem a upřímný úsměv. Heroinová Tereza měla ke štěstí pádný důvod

Super 23
Haha 57
Cože 16
Tvl 32
Komentáře