Setkání s kamarádkou a gratulace od právníka! Kvůli čemu ji dostala?

Tereza Hlůšková se u soudu setkala s kamarádkou. | foto: Koláž Expresu

Ve středu pokračoval v Pákistánu soud s Češkou Terezou Hlůškovou (22), která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu. Na místě byl náš zvláštní zpravodaj, který s mladou dívkou opět mluvil. Tereza skrz něj vzkázala, že již brzy bude zpět v České republice, a vysvětlila také, proč měla tak dobrou náladu.

Tereza se totiž u středečního soudu opět shledala s ženou, kterou dlouho neviděla. Tou je její bývalá spoluvězeňkyně, se kterou očividně mladá Češka dobře vycházela.

„Pochází z Afriky a je starší než Tereza. Poté, co soud skončil, tak tato žena Tereze pogratulovala a také jí popřála hodně štěstí,“ řekl nám náš pákistánský zpravodaj.

Proč ty gratulace? Podle našich informací pocházejících od zpravodaje se soud s nejslavnější českou pašeračkou blíží ke konci.

„Gratuloval jí i její právník. Soud vyslechl v případu celkem devět svědků a 18. února je v plánu další soudní stání,“ popsal nám dále člověk, který celý případ bedlivě sleduje přímo z místa dění.

U soudu se potkala s kamarádkou.

U soudu se potkala s kamarádkou.

Tereza našemu zdroji ve středu také opět zopakovala svou oblíbenou frázi, že brzy bude po všem a vrátí se zpět domů. 

„Vypadala velice šťastně,“ doplnil zpravodaj.

Její tvář opět zdobil úsměv.

Její tvář opět zdobil úsměv.

Tereza Hlůšková byla zadržena 10. ledna loňského roku na pákistánském letišti v Láhauru. Celníci u ní v zavazadle našli devět kilogramů heroinu, ona od začátku tvrdí, že je nevinná a drogy jí někdo podstrčil. 

Zpočátku to vypadalo, že ji krutý trest nemine, ale poslední dobou se v případu objevují všelijaké nejasnosti a už jenom to, jak sama Tereza i její současný právník překypují sebevědomím, naznačuje, že úplně bez šance na svobodu tato mladá Češka nebude.

Komentáře