Celebrita se vším všudy! Za Terezou dorazili její fanoušci, udělali si s ní selfie

Úsměv je jen maska. | foto: Expres.cz

V pátek byl na programu další soud s Češkou Terezou Hlůškovou (22), která je pákistánskými úřady obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu. Na místě byl i náš zdroj, který s mladou dívkou prohodil pár slov. Zajímavé je, jak moc je obviněná Češka v Pákistánu populární. Na páteční soud za ní přišli její fanoušci a udělali si s ní selfie!

Náš zdroj se opět setkal Terezou u pátečního soudu. Obviněná Češka mu nejprve popsala, jak těžké chvíle v Pákistánu zažívá.

„Jeden den se tu táhne jako jeden rok. Takže čtyři dny do dalšího soudu jsou pro mě jako čtyři roky,“ svěřila se našemu zdroji Tereza, která je v pákistánské vazební cele od loňského ledna. 

I přes toto všechno ale měla Tereza u posledního soudního stání více než dobrou náladu a rozdávala úsměvy na všechny strany. Podle našeho zpravodaje totiž pevně věří v to, že již bude brzy osvobozena.

Důvodem její dobré nálady byla ale možná také popularita, jíž se mladá Češka v Pákistánu těší.

Podle našeho zdroje se na páteční soud přišlo podívat několik právníků, kteří řeší jiné případy, ale s Terezou si chtěli udělat selfie. 

Zase se smála.

Tereza se v Pákistánu těší velké popularitě.

„Jsou to její fanoušci. Tereza souhlasila a udělala si s nimi fotku. Byla to skupinka pěti právníků,“ řekl nám náš zdroj.

Skrz našeho zvláštního zpravodaje Tereza také vyjádřila přání, aby soudce vynesl finální verdikt v jejím případu co nejdříve. Soudce prý v pátek Tereze slíbil, že rozhodne do konce měsíce. 

Těžko ale tomuto slibu věřit. Stačí si jen vzpomenout, jak dopadly předchozí sliby. Jednou soudce sliboval, že konec bude do konce roku, podruhé zase do konce ledna. A „skutek utek“.  

Další soudní stání s Terezou Hlůškovou je v plánu 13. února. Těžko očekávat, že padne finální ortel, když je celý případ plný nejasností. Vypadá to, že kauza nejslavnější české pašeračky snad nemá konce.

Mladá dívka z Uherského Hradiště byla zadržena 10. ledna 2018 na pákistánském letišti v Láhauru. Celníci u ní v zavazadle našli devět kilogramů heroinu. Tereza od začátku tvrdí, že není žádná pašeračka a drogy jí někdo podstrčil. 

Údajně se měla Češka dostat do spárů drogového gangu, jehož některé členy v Pákistánu již zadrželi a hrají v případu významnou roli. 

Boss tohoto údajného drogového kartelu, jistý Tárik, je ale podle posledních zpráv stále na svobodě. Je možné, že dokud tento muž nebude dopaden a vyslechnut, Terezin případ se nepohne.

Fotogalerie

Komentáře