Válka kvůli Tereze! Státní zástupce chce pro Češku co nejtvrdší trest, právník zuřil

Češka Tereza Hlůšková (22) ve středu opět stanula před soudem. Dívka, která je v Pákistánu obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, byla podle našeho exkluzivního zdroje ve skvělé náladě. Rozdávala úsměvy na všechny strany a překypovala sebedůvěrou. Během soudního stání se kvůli ní ale dva důležití muži pohádali.

Podle našeho zdroje během středečního soudu Terezin právník dokončil svou závěrečnou řeč. Před soudem zopakoval, že je Tereza nevinná.

S tím ale tak úplně nesouhlasil státní zástupce jménem Aftab Ahmed, který dnes prohlásil, že zavazadlo, ve kterém se drogy našly, bylo majetkem Češky Terezy. Dívčin advokát ale přitom celou dobu tvrdí pravý opak

Státní zástupce ve více než dvouhodinovém proslovu shrnul celý případ a soudci navrhl, aby Tereza dostala co nejtvrdší možný trest, což je zhruba deset let. Argumentoval tím, že v kufru byly kromě drog nalezeny také její šaty.

Poté se podle našeho zdroje strhla slovní válka mezi Tereziným právníkem a státním zástupcem. 

„Padala velice silná slova,“ řekl nám člověk, který celou dobu bedlivě sleduje případ Terezy Hlůškové přímo z místa dění.

Soudce musel oba rozhněvané muže zklidnit. Poté oznámil, že další soudní stání bude 20. března a zde už by měl být vyřčen rozsudek. 

Vskutku sebevědomý výraz Terezy Hlůškové před posledním soudem.

Vskutku sebevědomý výraz Terezy Hlůškové před posledním soudem

Podobných slibů už ale v minulosti padlo mnoho, takže těžko odhadovat, zda si Tereza skutečně za týden vyslechne svůj ortel.

„Věřím ve spravedlnost, jsem nevinná a brzy budu zpátky doma,“ řekla našemu zpravodaji Tereza Hlůšková, která měla opět skvělou náladu.

Fotogalerie

Komentáře