Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná z pašování heroinu, se opět posunu v případu nedočkala. Tentokrát byl soud přeložen z důvodu nemoci jejího právníka. Na místě měla redakce Expres.cz opět svého zvláštního zpravodaje Arshada Aliho.

V úterý přišla Tereza k soudu na první pohled s mnohem lepší náladou než předchozí den, kdy jí nebylo příliš dobře. Teď se zase smála na všechny strany. 

Podle Arshada Aliho, zvláštního zpravodaje Expresu, který celý případ sleduje přímo v Pákistánu, se ale jedná o přetvářku.

„Tereza mi dnes řekla, že je velmi smutná a unavená. Stále je navíc nemocná,“ sdělil nám Arshad Ali, který jinak pracuje jako reportér pro Dunya News.

Podle Aliho za smutkem Terezy H. stojí stesk po rodině. „Stále opakuje tři věci. Že je smutná, že jí chybí rodina a že chce zpět domů,“ popisuje zpravodaj z Pákistánu.

Teď se ale objevila další věc, kvůli které není Tereze o nic víc veselo. Ve vazební cele totiž před pár dny „oslavila“ jedno velice významné výročí.

„10. listopadu to bylo přesně deset měsíců, co ji zadrželi,“ připomněl Ali.

Zajímavé je, že dnešní soudní líčení bylo přeloženo i z toho důvodu, že onemocněl Terezin právník. Nabízí se tak spekulace, zda ho náhodou nenakazila jeho česká klientka, kterou v posledních dnech také trápí zdravotní potíže.

Další soud s Češkou Terezou je podle Arshada Aliho v plánu 15. listopadu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:12 13. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  97
 • Haha
  33
 • Tvl
  18
 • Cože
  17
 • Super
  16
 • Sladký
  15
Komentáře

Mohlo by vás zajímat