jít naiDNES.cz

Zamilovaný bodyguard? Je krásná a má dobré srdce, říká o Tereze její strážce

Češka Tereza Hlůšková (22), která je obviněna z pašování heroinu, je v Pákistánu za hvězdu a místní muži z ní doslova šílí! Svým sex-appealem a nevinným úsměvem si v minulosti už podmanila tamního právníka, který ji dokonce požádal o ruku. Teď to vypadá, že se do pohledné dívky zakoukal i jeden z členů eskorty, která Terezu pravidelně doprovází k soudu. Menší potíž ale je, že tento vousatý sympaťák, který se jmenuje Ahmed, je už ženatý.

Právník jménem Shoaib Nazi Češku Terezu doprovází pravidelně ke každému soudu. Nedávno ji přede všemi vyznal lásku a požádal ji o ruku.

Prý chce být navždy s ní. Tereza o něj ale nestojí,popsal nám zapeklitou situaci náš zdroj z Pákistánu.

Bláznivý právník svou snahu o získání české pašeračky nevzdal. I přestože o něj Tereza nemá zájem, je jí stále v patách. Shoaib Nazi ale není jediným Pákistáncem, který se do Terezy zakoukal. 

Podle našeho zdroje mladá Češka okouzlila svého osobního strážce Ahmeda, který ji pravidelně doprovází k soudu.

Tereza Hlůšková znovu u soudu

Tereza Hlůšková znovu u soudu. Za ní kráčí zmíněný bodyguard Ahmed.

„Je krásná a má dobré srdce,“ řekl našemu zdroji Ahmed.„Bavím se o ní i s přáteli a všem se moc líbí,“ dodal vousatý sympaťák, který se objevuje po boku Terezy Hlůškové už pět měsíců.

„Je mi moc sympatická. Musí ale respektovat zákony,“ uzavřel muž, který podle našeho zdroje nastoupil do služby před jedenácti lety a Tereza je první cizinkou, kterou doprovází.

Vypadala, že má zase dobrou náladu.

Tereza kráčí k soudu a doprovází jí opět vousatý sympaťák Ahmed.

V minulosti Terezin příběh také dostal policistku, která obviněné dívce k Vánocům darovala náušnice. Nedávno Tereza zase údajně okouzlila i slavného pákistánského zpěváka Warise Baiga, který Češku navštívil ve vězení.

Vypadá to, že Tereza Hlůšková, která byla zadržena 10. ledna na letišti v Láhauru s devíti kilogramy heroinu v kufru, je v Pákistánu spíše za hvězdu než za kriminálnici. 

Všichni se s ní fotí, všichni jí gratulují a také ji nazývají modelkou. Pomůže Tereze tato popularita k vytoužené svobodě?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:38 15. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  63
 • Super
  20
 • Tvl
  19
 • Trapas
  18
 • Cože
  15
 • Sladký
  15
Komentáře