Zásnuby v cele se nekonaly: Proč dal „pákistánský Macura“ Tereze navždy sbohem?

Velká pákistánská love story je, zdá se, definitivně u konce! Pašeračku Terezu Hlůškovou (23) ve vězení opět navštívil její velký ctitel a ochránce Shoaib Nazai. I přestože jí přinesl krásné dary, dívka ho bez milosti vyrazila. Muž, který svou péčí o ženy v nesnázích trochu připomíná legendárního ochránce všech týraných dam Zdeňka Macuru, Tereze se slzami v očích oznámil, že už nikdy nepřijde! Dívku tak opustil i její nejvěrnější fanoušek.

Shoaib Nazai navštívil Terezu Hlůškovou ve věznici Kot Lakhpat už před týdnem. Tehdy jí nesl dárky k narozeninám a dívka se s ním nechtěla vidět. Našemu zdroji tehdy slíbil, že brzy přijde znovu. A svému slibu dostál!

„Přišel za Terezou znovu a opět jí přinesl dárky. Šlo o tradiční pákistánské šaty a také boty. A pak měl pro ni ještě jedno překvapení a tím byl snubní prsten,“ šokoval redakci Expres.cz náš zdroj z Pákistánu.

Pákistánský právník Shoaib Nazai je totiž ženatý muž. Dříve ale nastínil, že jeho manželka proti jeho lásce k Tereze nemá žádné námitky.

Proti byla ale opět mladá česká pašeračka, která se s bláznivým advokátem odmítla sejít.

„Dárky Shoaib věnoval neznámému bezdomovci před věznicí, zlomilo mu to srdce,“ svěřil se nám dále člověk, který kauzu Terezy Hlůškové sleduje od samého začátku.

Shoaib Nazai ale i přesto své lásce přeje jen to nejlepší „Bůh jí žehnej,“ vzkázal se slzami v očích muž, jenž svou snahu o krásnou vězeňkyni definitivně vzdal.

Terezu Hlůškovou zadrželi pákistánští celníci loni 10. ledna na letišti v Láhauru. Dívka měla u sebe v kufru devět kilogramů heroinu. 

Po celou dobu oplývala sebevědomím a tvrdila, že jí drogy někdo podstrčil. Dvacátého března ale vyfasovala téměř devítiletý trest za pašování heroinu.

Tereza se po rozsudku složila a s nikým kromě svého právníka nekomunikuje. Nedávno podala odvolání k nejvyššímu soudu. To samé ale udělal státní zástupce, který pro mladou Češku chce mnohem tvrdší trest.

Nejvyšší soud začne případ Terezy Hlůškové projednávat 4. září.

Fotogalerie

Komentáře