jít naiDNES.cz

Zdravotní problémy a nesnesitelná vedra! Heroinová Tereza v pákistánské base trpí

Nejprve nejhorší narozeniny v životě a teď zdravotní problémy! Česká pašeračka Tereza Hlůšková (23) zažívá v pákistánské base velice obtížné období, které navíc ještě komplikují nesnesitelná vedra.

Podle exkluzivního zdroje redakce Expres.cz na tom mladá Češka je už delší čas špatně po psychické stránce. S nikým nemluví a celé dny propláče.

Teď se u Terezy Hlůškové měly objevit také zdravotní problémy v podobě kožní infekce, která pašeračku trápila už v minulosti. Léčbu navíc výrazně komplikují nesnesitelná vedra, jež teď v Pákistánu panují.

„Tereza se teď sprchuje třikrát až čtyřikrát denně. Vězeňští lékaři jí doporučili, ať používá co nejvíce vody, a předepsali jí také léky na pokožku,“ svěřil se nám zdroj z Pákistánu, podle něhož Tereza v horkých dnech nosí jen tričko a kraťasy.

„V posledních dnech je velmi smutná a ustaraná. Kvůli horku nemůže ani pořádně spát,“ doplnil člověk, který případ Terezy Hlůškové sleduje bedlivě přímo z místa dění.

Češka Tereza Hlůšková byla 20. března shledána vinnou v kauze pašování heroinu. Od soudce vyfasovala osm let a osm měsíců. 

Odvolání k nejvyššímu soudu podala jak Tereza, tak státní zástupce, jenž si pro mladou Češku přeje mnohem přísnější trest.

Další stání s Terezou Hlůškovou je naplánováno na 4. září. Před pár dny dívka z Uherského Hradiště prostřednictvím svého právníka požádala o propuštění na kauci.

V následujících dnech se dozvíme, zdali jí soud v této věci vyhoví.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat