jít naiDNES.cz

Zdravotní problémy a nesnesitelná vedra! Heroinová Tereza v pákistánské base trpí

Nejprve nejhorší narozeniny v životě a teď zdravotní problémy! Česká pašeračka Tereza Hlůšková (23) zažívá v pákistánské base velice obtížné období, které navíc ještě komplikují nesnesitelná vedra.

Podle exkluzivního zdroje redakce Expres.cz na tom mladá Češka je už delší čas špatně po psychické stránce. S nikým nemluví a celé dny propláče.

Teď se u Terezy Hlůškové měly objevit také zdravotní problémy v podobě kožní infekce, která pašeračku trápila už v minulosti. Léčbu navíc výrazně komplikují nesnesitelná vedra, jež teď v Pákistánu panují.

„Tereza se teď sprchuje třikrát až čtyřikrát denně. Vězeňští lékaři jí doporučili, ať používá co nejvíce vody, a předepsali jí také léky na pokožku,“ svěřil se nám zdroj z Pákistánu, podle něhož Tereza v horkých dnech nosí jen tričko a kraťasy.

„V posledních dnech je velmi smutná a ustaraná. Kvůli horku nemůže ani pořádně spát,“ doplnil člověk, který případ Terezy Hlůškové sleduje bedlivě přímo z místa dění.

Češka Tereza Hlůšková byla 20. března shledána vinnou v kauze pašování heroinu. Od soudce vyfasovala osm let a osm měsíců. 

Odvolání k nejvyššímu soudu podala jak Tereza, tak státní zástupce, jenž si pro mladou Češku přeje mnohem přísnější trest.

Další stání s Terezou Hlůškovou je naplánováno na 4. září. Před pár dny dívka z Uherského Hradiště prostřednictvím svého právníka požádala o propuštění na kauci.

V následujících dnech se dozvíme, zdali jí soud v této věci vyhoví.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:58 10. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  187
 • Haha
  60
 • Tvl
  40
 • Sladký
  37
 • Trapas
  34
 • Cože
  24
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat