Heroinová Tereza drží v Pákistánu drsnou hladovku. Čeho tím chce dosáhnout?

  • Češka Tereza Hlůšková je v Pákistánu už od 10. ledna 2018.
  • Celníci u ní tehdy v zavazadle našli devět kilogramů heroinu.
  • Dívka tvrdí, že jí drogy někdo podstrčil.
  • Terezu trápí, že za více než rok ve vazbě dost přibrala.
  • Rozhodla se tedy výrazně omezit počet jídel.
  • Ke snídani si teď dává pouze čaj.
Už více než rok čeká Češka Tereza Hlůšková (22) v pákistánské cele na krutý ortel za pašování heroinu. Toto čekání ji přivádí k šílenství. Nedávno u soudu vybouchla a rozbrečela se. Teď podle zdroje Expresu začala držet hladovku! Proč něco takového dělá?

Terezu totiž velmi trápí, že v Pákistánu pořádně přibrala. V minulosti našemu zdroji prozradila, že hodlá začít ve vazbě cvičit. Teď ji ale napadlo, že lepší bude výrazně omezit počet jídel.

„Viděl jsem ji už několikrát brečet. Řekla mi, že ji štve, jak moc přibrala,“ svěřil se nám náš zdroj, který případ zadržené Češky sleduje přímo v Pákistánu.

V listopadu se našemu zdroji Tereza svěřila, že přibrala už sedm kilo. Teď váha dost možná ukazuje ještě vyšší číslo.

„Teď jí jenom jednou denně. Člověk z věznice mi řekl, že k snídani si Tereza dává pouze čaj,“ pokračoval dále náš zdroj.

Co se jídla týče, Tereza se v pákistánské base nemá vůbec špatně. Prý se jí dostává velkého množství zeleniny a třikrát týdně si pochutnává na kuřecím mase. Vyzkouší si ale také tradiční pákistánské pokrmy, které jí prý velmi zachutnaly.

Je otázkou, jak dlouho to s dietou Tereza vydrží. Člověk, který zná obviněnou Češku dlouhé roky, nám sdělil, že Tereza jídlo miluje, libuje si zejména v nezdravých pokrmech, a když ještě byla na svobodě, několikrát svou snahu o shození přebytečných kilogramů vzdala.

„Pořád říkala, že chce zhubnout. Vždy chtěla začít v pondělí, jenže stačilo jít do obchodu a hned si koupila něco nezdravého,“ řekl nám před časem člověk, co Terezu zná celý život. 

Tak nezbývá než doufat, že tentokrát to Tereze s dietou vyjde a brzy z ní bude zase štíhlá kráska.

Fotogalerie

Komentáře